OD TVITER

Страна 6 of 40 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 6:35 pm

Дарјан Раденковиќ @darjanr
Follow
Сите што „мораат да го поддржуваат Груевски ради работата“ за мене се платеници што го прикриваат крадењето и уништувањето на Македонија.
2:22 PM - 15 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 6:36 pm

Д Зоро @The__Zorro
Follow
Тоа шо можеш да собереш толку народ со автобуси да ги донесеш у Скопје за еден сендвич и сокче кажува колку е гладен и за греота народов
1:40 PM - 15 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 6:36 pm

Ines Efremova @Inna_E
Follow
Гледајќи ги колоните накај “Борис Трајковски“ ми текна на слепите војници на Самоил
Разликата е што овие сами си ги извадија очите.И мозокот
1:14 PM - 15 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 6:36 pm

Слонче @Elislonce
Follow
Македонија се сака со дела. На три дела од по 1000 квадрати. #Ж
12:33 PM - 15 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 6:37 pm

Ines Efremova @Inna_E
Follow
#ЖМРО “спонтано“ се собраа. Знаете,она кога спонтано се пунат автобуси, се прети по телефони итн...
12:48 PM - 15 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 6:38 pm

x→∞ t=0 @sheretoto
Follow
„Умрете комуњари“ ечи во Скопје.
12:25 PM - 15 Mar 2015


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 6:38 pm

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Follow
Јанкуловска у 40 квадрати собра 50 души, а не може да собере 50 000 у 10 000 квадрати. Аман бе, толку ли паднавте?
1:21 PM - 15 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 6:38 pm

Др Арсланагић @ArslaJeMeniBog
Follow
Борис Трајковски во моментов....
12:37 PM - 15 Mar 2015


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 6:39 pm

Сплинтер @sinisa_goliOtok
Follow
И Шанац ќе зборел денес. Шанац брат, пази да не згрешиш боите и вака да излезеш.
12:28 PM - 15 Mar 2015


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 6:39 pm

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Follow
При присила, списоци и да немаш 50 000 души на битен митинг. Аман бе Миле, слабо си вртел по телефоните..
1:19 PM - 15 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 6:40 pm

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Follow
Штета што не можат да се покажат и 100 илјади фиктивни гласачи. Иначе ќе беа 105 илјади собрани.
1:20 PM - 15 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 6:40 pm

Borjan Jovanovski @BorjanJovanovsk
Follow
ж ги раскажува вестите на мтв
1:21 PM - 15 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 6:41 pm

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Follow
Иначе на митингот луѓе од Скопје нема. Све се автобуси од страна.
12:17 PM - 15 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 6:42 pm

Г-ѓа Старк @MarincePink
Follow
Недела. Еден слободен ден, да видиш фамилија, деца, друштво, да прошеташ во природа.
Треба да си во сала и да урлаш ВМРО!
Ова ви е нормално?
11:21 AM - 15 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 6:43 pm

Машинецот @Y2KBIOHAZARD
Follow
Сител - блaгoдaрение нa премиерoт и влaдaтa нa Р. Мaкедoнијa, времетo ќе биде сoнчевo тoплo.
10:38 AM - 15 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 6:44 pm

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Follow
Замисли му ја фацата на Груевски коа станал и видел дека Заев најавил бомб, пола саат пред митингот.
9:56 AM - 15 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 7:45 pm

Курвин Водењак @Jovanowsky
Follow
На големиот селски собир у "Борис Трајковски" присуствувале 30.000 симпатизери.
Тоа што во Борис собира 7.000 не е тема на муабет
7:10 PM - 15 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 10:48 pm

ЈУНГ_повеќе_од_Фројд @lea_misstres
Follow
Инфо од #штази
Планирани 150 автобуси од источна Мк..само 37 пополнети..
Неверување и бес по комитети
9:23 PM - 15 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 10:49 pm

Д-р Скопски Пеер ‏@Skopski_Peder 1h1 hour ago
@i999y Немав место за хаштаг. Да #Штази, анализа на излезеноста на денешната собиранка. Иле Димовски на хелекс вечерва.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 10:51 pm

Мерлинка ‏@zeppelin_ka 9h9 hours ago
Јас мош ќе неам дома леб да иам, ама таблет ЌЕ имам, МАЧО ОД ВМРО ДПМНЕ!!! #ВЕЧНА

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пон Мар 16, 2015 8:15 am

Ina
‏@mnogufina
Победа на денот!


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мар 17, 2015 6:06 pm

Martin Nikolic @Martin_Nikolic
Follow
-Добар ден, дојдов да пријавам тешка кражба и закана за убиство.
-Имате политичка програма?
-Немам.
-Епа како мислите да спроведеме истрага?
1:53 PM - 17 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мар 17, 2015 6:09 pm

Man @Goran_Man
Follow
На јутјуб го има стендапот на Тони од неделата. Ни вмровци не му се смеат веќе.
12:04 AM - 17 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мар 17, 2015 6:09 pm

Дилдо Багинс @ivogievski
Follow
Од утре мора да се оди пред МРТВ
8:49 PM - 16 Mar 2015


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мар 17, 2015 6:10 pm

Прп @JustPurpling
Follow
Неопределен можеш да бидеш на избори
Сега не знаеш што ќе биде понудено коа ќе има избори
Сега нема избори!
Сега си ЗА или ПРОТИВ криминал
8:31 PM - 16 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 40 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот