OD TVITER

Страна 3 of 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мар 10, 2015 6:00 pm

Ljubiša @Sulimanovic
Follow
?
1:29 PM - 10 Mar 2015

OD TVITER - Page 3 B_vG7WnUYAA0u2k

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мар 10, 2015 6:00 pm

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Follow
Според анализите и статистиката после бомбите, името Никола до сега не е дадено на ниедно новороденче.
1:41 PM - 10 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мар 10, 2015 6:01 pm

Neb. Gelevski - Bane @banekoma
Follow
#новоМКзнаме посветено на Странски служби (@Sluzbi)
11:38 AM - 10 Mar 2015OD TVITER - Page 3 B_utqNBU8AAgDE0

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мар 10, 2015 6:02 pm

Хана Шупрајш @pilula12
Follow
Ќе изумрам хахаха #Бомба #ИздржиГорде
10:47 AM - 10 Mar 2015

OD TVITER - Page 3 B_uiEU2WQAA-VY3

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мар 10, 2015 10:31 pm

Никола Спасов ‏@NikolasTweet 12h12 hours ago
It's bomb day! Happy, happy, happy! #бомба #ТикТакТикТак

OD TVITER - Page 3 B_ua9oGUcAAeDoC

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мар 10, 2015 11:05 pm

Г-ѓа Старк @MarincePink
Follow
Гледам тука има, и човек да убијат пред вас, пак ќе ги браните.
Тажно. Болно.
9:52 PM - 10 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мар 10, 2015 11:06 pm

Г-ѓа Старк @MarincePink
Follow
Сдсм сеа е крив за тоа што го има на снимките?
Поубаво ви е во мракот?
9:41 PM - 10 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мар 10, 2015 11:06 pm

Мада Фака @h3xman
Follow
У кладба дека Хорхе нема поима за бомбиве
9:44 PM - 10 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мар 10, 2015 11:07 pm

Боби @BatmanSaysT
Follow
3.000 евра да не се даваат на фамилијата и музејот да се затвори? Па дечко, ак ојме по заслуги, ти за пензија еден кроасан требит да добиваш
9:51 PM - 10 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мар 10, 2015 11:07 pm

Koushiro @ElNinho__
Follow
Ова со Тоше Проески беше наменето за тие што НЕ ГИ ИНТЕРЕСИРА ПОЛИТИКА!
Не е политика ова веќе.
Предалеку е отидено, у курац!
9:39 PM - 10 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мар 10, 2015 11:08 pm

Ina @mnogufina
Follow
Добро барем ми се разјасни зошто Универзална нема да се вика Тоше Проески #МилеМиТекна
10:08 PM - 10 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мар 10, 2015 11:08 pm

ЖРТВА НА РИТУАЛ @JumalaTuoni
Follow
Јас викам ние од Твитер да се погрижиме да се дознае до Хрватска сè што му правеле на семеството на Тоше Проески.
9:36 PM - 10 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мар 10, 2015 11:08 pm

Мија @Mee_Yah_
Follow
Дали ова Заев ја зема кралицата во шах партијава??
Аууууу
шах
9:09 PM - 10 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мар 10, 2015 11:10 pm

сериски самоубиец ‏@samoubiec 2h2 hours ago
Ништо чудно после ова на Шител да кажат дека Тоше бил предавник и грчки платеник. #Бомба8

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мар 10, 2015 11:10 pm

Хартиган ‏@Mad_Hartigan 2h2 hours ago
Иво Сачевалиев од Струмица, а брашно купував, а гориво ставав од тебе преваранту еден гнасен!!!
Никогаш повеќе!!!
#бомба8 #ТикТакТикТак

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мар 10, 2015 11:12 pm

Прп @JustPurpling
Follow
За децата! За децата од домовите НИКОГАШ нема да ви простам! За децата, ќе уживам додека ве гледам како гниете! Сите до последен
9:13 PM - 10 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мар 10, 2015 11:13 pm

Ines Efremova @Inna_E
Follow
За секој глас смислувале шеми и краделе како најбедни улични лопови.
Па,викајте уше дека вашиот глас не менува ништо
#ТикТакТикТак #Бомба8
8:34 PM - 10 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мар 10, 2015 11:14 pm

Мачорот во чизми @1machka
Follow
Ги слушавме бомбите и слушавме најстрашни работи, а замисли уште колку работи има што не ги знаеме и се уште по лоши, опрај се народе!
9:23 PM - 10 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мар 10, 2015 11:14 pm

Koushiro @ElNinho__
Follow
Јас им се ПОКЛОНУВАМ на родителите на Тоше. Не подпаднале под притисоци. Какви родители, таков син. За жал редок тип во државава! Слава му!
9:35 PM - 10 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Мар 11, 2015 6:45 pm

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Follow
Фитнес опрема на Владата - 43 000 евра.
Операцијата на Тамара - 30 000 евра.

Приоритети на државата.
3:58 PM - 11 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Мар 11, 2015 6:46 pm

Morav da komentiram...Ova nesomneno e golata vistina za makedoncite...

Iva @iva_pozitiva
Follow
Да повториме:не се изборивме ние од турско,туку пропадна империјата.Исто ко сеа што седиме и чекаме да се распадне режимот.Браво Македонијо!
1:40 PM - 11 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Мар 11, 2015 6:47 pm

Троа полудена багра @slabkarakter
Follow
На телевизија - Грујо. На радио - Грујо. На интернет - Грујо. Се плашам порно да вклучам.
11:44 AM - 11 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Мар 11, 2015 6:48 pm

sstojanoski @silfiriel
Follow
Јас гласам
Ти гласаш
Тој/Таа летаат од работа
Тоа плаче

Ние мислиме дека гласаме
Вие мислите дека гласате
Тие местат избори.
12:03 PM - 11 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Мар 11, 2015 6:49 pm

Ljubiša @Sulimanovic
Follow
Список со 20
12:12 PM - 11 Mar 2015

OD TVITER - Page 3 B_z_FrfVAAAHBiZ

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Мар 11, 2015 6:49 pm

Емилито @EmilitoAtanez
Follow
Ако уште не знаете каде живееме ние сме во земја каде го лустрираа Славко Јаневски а Миле Јанакиески е министер и че им ебе мајката на сите
11:51 AM - 11 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 3 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот