OD TVITER

Страна 4 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Мар 11, 2015 6:50 pm

Сплинтер @sinisa_goliOtok
Follow
Канческа си пукаше во колено, се истрча да пише статус за Тоше(со кој ја потврдува снимката) додека ВМРО вели дека се монтирани и местени.
12:12 PM - 11 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Мар 11, 2015 7:27 pm

„Не го злоупотребувајте Тоше“ забелешките се ко да речеш дека не е крив мажот што ја убива жена си од ќотек, туку комшијата што го пријавил. пред 9 часа - Е.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Мар 11, 2015 7:29 pm

Би бил совршено среќен со влада без "големи идеи и проекти" - доволно би било да ги почитуваат законите и да си ја работат работата пред 8 часа - Andreas Hz

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Мар 11, 2015 7:33 pm

Иво @thacasper
Follow
Шета ВМРОвец по улица и гледа како некој краде точак:
- Е добро де краде точак, ама каде е тука криминалот?
10:52 AM - 11 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Мар 11, 2015 7:34 pm

Ines Efremova @Inna_E
Follow
Да не се лажеме...

#ТикТакТикТак #бомби
10:50 AM - 11 Mar 2015

OD TVITER - Page 4 B_zsQl2WYAAPcHU

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Мар 11, 2015 7:38 pm

Медо @MedoDimoski
Follow
Излези момче право на тераса,
и види го дедо ти што почина пред 10 години како уште гласа!

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Чет Мар 12, 2015 7:24 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Чет Мар 12, 2015 7:25 pm

Ljubiša @Sulimanovic
Follow
... Додека го удирале, едниот ја извадил својата членска од СДСМ да ја покаже и продолжил да тепа...
11:58 AM - 12 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Чет Мар 12, 2015 7:26 pm

Martin Nikolic @Martin_Nikolic
Follow
Абе, вмровци, со хаштази не се добиваат избори.Штампајте лични карти и притискајте деца без родители. Тоа е добитна комбинација #slabosoros
11:44 AM - 12 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Чет Мар 12, 2015 7:26 pm

Martin Nikolic @Martin_Nikolic
Follow
Твитајте у хаштаг #slabosoros јер ако немало 200 твита до вечер Протуѓер ќе им ја фрли фамилијата на твитервмро у ендек
11:48 AM - 12 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Чет Мар 12, 2015 7:28 pm

И дпмне-овците отвориле хаштаг на твитер.

Шукар Чавела @jovanatozija
Follow
Абе вмровциве имаат хаштаг бе #slabosoros Very Happy Very Happy Very Happy
9:26 AM - 12 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Чет Мар 12, 2015 7:30 pm

Vednash im odgovorija...ne gi biduva ovie od internet armijata na dpmne...

Ѕвер ‏@sjalica 4h4 hours ago
До тие што го измислија хаштагот #slabosoros една визуелна слика до кај се само да видат.

OD TVITER - Page 4 B_54Ox_UUAAj1oL

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Чет Мар 12, 2015 7:30 pm

Miroslav Sazdovski ‏@MirkoSlav 6h6 hours ago
@ilijadimovski стварно твоја измислица е ова #slabosoros? :-)

OD TVITER - Page 4 B_5TrqIWYAADmXs

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Чет Мар 12, 2015 7:36 pm

ЈУНГ_повеќе_од_Фројд @lea_misstres
Follow
Потврдено инфо...
Вештиот наш министер за финансии барал читај молел работна виза за Америка..
10:14 PM - 11 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Чет Мар 12, 2015 10:49 pm

Ф или П? @FStojanovski1
Follow
-Оче, грешев.
-Добро де, и јас... Што мислиш, џипот од каде ми е?
9:27 PM - 12 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пет Мар 13, 2015 9:26 pm

Курвин Водењак @Jovanowsky
Follow
Новиот претседател на судскиот совет е без ниту еден ден судски стаж.
Судот го стигна дното.
Али затоа партиски стаж колку сакаш!!
6:34 PM - 13 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пет Мар 13, 2015 9:58 pm

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Follow
Овие кога ќе паднат, денот ќе го земам за куќна слава! Со добредојдовте, со ела седнете, со кренати чаши. Со све...
9:09 PM - 13 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пет Мар 13, 2015 9:58 pm

Курвин Водењак @Jovanowsky
Follow
Кога ќе помислите дека сме за во Еу сетете се дека дебилен глупак од типот на Амди Бајрам седи 20 години во фотеља во собранието
5:43 PM - 13 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пет Мар 13, 2015 9:59 pm

i999y @i999y
Follow
Ама а налапаа јадицата со БЦ вмровците...одма снимките се ОК
2:33 PM - 13 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пет Мар 13, 2015 10:00 pm

Lafo Mamone @ninjastic75
Follow
Во сред афера со прислушување власта бира претседател на Врховен по име Бранко Ушковски...
12:51 PM - 13 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пет Мар 13, 2015 10:00 pm

Ljubiša @Sulimanovic
Follow
-Ја не гласам за никој. Никад не сум ни гласал. Гајле ми е.
-Вмро ти благодари за твојата донација.
12:39 PM - 13 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пет Мар 13, 2015 10:01 pm

Слонче @Elislonce
Follow
Кога стигнаа и на средношколците да прават притисоци ептен до ендек ја дотерале работава у нивните кругови
12:35 PM - 13 Mar 2015

OD TVITER - Page 4 B_-XZtoWgAABuzk

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пет Мар 13, 2015 11:26 pm

Ѕвер ‏@sjalica 2h2 hours ago
Латас у акција. #Ж

OD TVITER - Page 4 CAAKGNJUYAAK3DT

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пет Мар 13, 2015 11:27 pm

Dimano ‏@dimanovski 12h12 hours ago
Или што би рекол #Ж оваа @VladaMK e израз на желбата на народот

OD TVITER - Page 4 B_-NRC1UcAA9WIl

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пет Мар 13, 2015 11:27 pm

Dzoster® ‏@Dzoster Mar 12
Овој не гледал планина - а не па друго нешто #Ж

OD TVITER - Page 4 B_6hdj_WwAAIVd0

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот