OD TVITER

Страна 37 of 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Апр 26, 2016 6:00 pm

Peter Vanhoutte ‏@peter_vanhoutte 1h1 hour ago
Voter registry, the ultimate solution:

OD TVITER - Page 37 Cg-a364UYAAWlyK

Избирачки список, конечно решение.

Лесно правење нов избирачки список. Без имиња и адреси, само слики.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Апр 26, 2016 6:01 pm

EmptyPersona
‏@darkhour_seeker
Ебати барокот...Ебати власта...

OD TVITER - Page 37 Cg-ZjMEUkAArhuF

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Чет Апр 28, 2016 3:18 pm

В!Дана ‎@VidanaDeSign
Имаме претседател што направил ЛИСТА ЗА ОТСТРЕЛ ј е б о т е
11:32 AM - 28 Apr 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Чет Апр 28, 2016 3:19 pm

Мр Моџо Килингтон ‎@mojokilington
И сега негде, некоја мисли дека се бори против САД, В. Британија, Германија и цел свет со то шо прај сендвичи..
10:03 AM - 28 Apr 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Чет Апр 28, 2016 3:19 pm

Влатко Васиљ ‎@VlatkoVasilj
Денес е денот на Јуда или во Македонија познат како Стевче Јакимовски!
9:16 AM - 28 Apr 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пон Мај 02, 2016 9:13 pm


ЗЕМЈО ЖМРОФСКА

Земјо Жмрофска,
Ќе те шараме,
Земјо Жмрофска,
Ќе те боиме,
Кој сендвич ќе касне,
Нема да порасне, ЖМДОНИЈО,
Ќе му залетне.

Ќе ги боиме твојте, ЖМРО, згради одвратни,
Ќе ги боиме твојте, ЖМРО, аболиции,
Зградите, Гдомојте
на Рајхстаг ѕидојте, море, ЖМРО,
Не попуштаме!

Протестирам за правда, ЖМРО,
Правда, слобода...
Протестирам за правда, ЖМРО,
Демократија...
Песни ќе се пеат,
Бои ќе се леат, море ЖМРО,
Преку зградите.

Што лопови раѓаш, ЖМРО,
Помилувани,
Што лопови раѓаш, ЖМРО,
Помилувани,
Ние ќе ви дојме,
Со боја ќе бојме море, ЖМРО,
Спомениците...

Ништо не те плаши, ЖМРО, освен СЈО!
Ништо не те плаши, ЖМРО, освен СЈО,
Џабе ви Гдомојте,
На Чавков дронојте, море ЖМРО,
Че си лежите...

defo

Број на мислења : 2119
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пон Мај 02, 2016 9:26 pm

dobredojde defo ....se ubiv od smeenje od vchera za pesnata ..mnogu jako a i dobra e izvedbata ....samo da ne im stegnat nekoj vladin zakon za narushuvanje na javen red i mir da im kazeme da ja pejat porano pred da stapi na sila "zabranata za glasna muzika " Very Happy

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пон Мај 02, 2016 10:06 pm

Trendafil...

OD TVITER - Page 37 Ofr8u8

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пон Мај 02, 2016 10:09 pm

tuka e trendafil ,desno od janko ,shteta neznam da go obelezam ...u karirano koshulche i so repche ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пон Мај 02, 2016 10:10 pm

Jok, toa mu e zhenskata... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пон Мај 02, 2016 10:33 pm

i ne e "SETA" fali glavniot ,direktorot ...ova za kreatorot na tvitot  namesto seta mozel da stavi golem broj od .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пон Мај 02, 2016 10:44 pm

Teo напиша:Jok, toa mu e zhenskata... Twisted Evil

ne ne e greshka ...potvrdeno i toa so pechat lichno od nego OD TVITER - Page 37 Drveni-pecati

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мај 03, 2016 11:24 am

Ѓаволот #Протестира@gjavolot3h
Седнуваш и размислуваш кои точно политики ги вовеле вмро и сфаќаш дека немаат ниту една политика. Се’ е популизам, комунизам и криминал.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мај 03, 2016 11:24 am

АлександраМаЌедонска@izrokokiranija3h
Се си мислам дека во овие 10 години целта им беше да избркаат сѐ што е паметно за да може доживотно да си владеат со проста маса.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мај 03, 2016 11:25 am


Man@goran_man51m
Нема да престане да врне, се додека богот на затнатите улици, Ко Це, не се појави со жолти гумени чизми.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мај 03, 2016 11:26 am


Blau Wagen@blau_wagen2h
Македонците како ноеви ја кријат главата во песок.
Забораваат дека газот им е надвор натртен.
И тоа гол...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мај 03, 2016 11:26 am


Noli@sinolickat4h
Режимот е најголем работодавач во земјава којшто протежира неработа, непродуктивност, и плус плаќа за тоа #ПрвомајскиАпсурд

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Чет Мај 05, 2016 4:48 pm

OD TVITER - Page 37 2pr7ns6

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Чет Мај 05, 2016 4:49 pm

OD TVITER - Page 37 2ld8z2r

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Чет Мај 05, 2016 4:50 pm

OD TVITER - Page 37 2zrgwva

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Чет Мај 05, 2016 4:54 pm

Ѓурѓа ‎@pilula12
Хорхе постхумно ги одликуваше загинатите полицајци во #Куманово, додека претходно ги аболицираше виновниците за нивната смрт.
3:29 PM - 5 May 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Чет Мај 05, 2016 4:55 pm

Д Зоро ‎@The__Zorro
ГДОМ го бранат ДПМНЕ не државата, разграничете ги тие два поими еднаш засекогаш, партија и држава не е исто, толку ли е тешко дамуебамматер
12:51 PM - 5 May 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Саб Мај 07, 2016 11:19 am

OD TVITER - Page 37 Ch1yJVPW0AEamJf
Собирот на ГДОГ (Граѓанско Движење за Одбрана на Германија) во Берлин, 1936.

Mindplumber ‏@mindplumber

defo

Број на мислења : 2119
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мај 08, 2016 11:42 am

OD TVITER - Page 37 Oqeiqo

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мај 08, 2016 7:50 pm

e pa koga spijat taka im treba.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 37 of 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот