OD TVITER

Страна 39 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Саб Мај 28, 2016 10:55 am

Влатко Васиљ
‏@VlatkoVasilj

OD TVITER - Page 39 CjdUXIiWgAArxfm

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Саб Мај 28, 2016 10:55 am

Никсон ‎@rnixn
Малце ме нервираат овие титоистиве во тековниов момент кога менуваме систем. Као у реду е да живееш у диктатура ако ти се погоди диктаторот.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Саб Мај 28, 2016 10:56 am

В!Дана ‎@VidanaDeSign
Хитлер избрал да си пука во глава место да дава интервјуа.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Саб Мај 28, 2016 10:58 am

Neb. Gelevski - Bane ‎@banekoma
#Визуелизиран твит на @Sulimanovic „СИТЕ СЕ ИСТИ! НЕ...“
Твитот: https://twitter.com/Sulimanovic/status/730796068645027840

OD TVITER - Page 39 CjaVq-pWgAAZcwR

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пон Мај 30, 2016 12:26 am

Fidanovsky
‏@Fidanovsky
И рекоа дека Скопје 2014 е културно наследство.

OD TVITER - Page 39 CjopeVYXIAABbdT

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пон Мај 30, 2016 8:49 am

OD TVITER - Page 39 Ixh9id

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Мај 31, 2016 8:26 pm

Емилито ‎@EmilitoAtanez
Зекиров лабаво низ улиците на Скопје со 211км на час сред бел ден а Чавков&МВРО запленуваатканти со боја. Чавков иди утепај се бе волу еден.
2:46 PM - 31 May 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Сре Јун 01, 2016 8:26 pm

OD TVITER - Page 39 Cj3vwmcXIAATa-g

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by IVA on Сре Јун 01, 2016 11:44 pm

defo напиша:OD TVITER - Page 39 Cj3vwmcXIAATa-g


sto ti e poentata daj kazi da te razbereme ne go utepa gujo nego a toj sto go utepal e vo zatvor i sto ne e vo red ?
IVA
IVA

Број на мислења : 351
Join date : 2016-01-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Чет Јун 02, 2016 7:59 am

Поентата е, дека го има на сликава и него Марти Нешкоски, нивен член кој ете сакал да му честита победа на Груески. Ама некој од „обезбедувањето“ одличил да му пресуди......А потоа се убиделе да го скријат убиството, дури ни половите органи не ги болат за тоа, битна им е прославата на „победата“

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Саб Јун 04, 2016 4:47 pm

Д Зоро
‏@The__Zorro
#Новокомпонирана

OD TVITER - Page 39 Cj9z72nXAAA4A_0

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Саб Јун 04, 2016 4:48 pm

Хермиона
‏@KVKriss
Во мојот живот не сум користел услуги на бајачки и гатачки.
Г-не Груевски, повелете, повторете во свое име.


OD TVITER - Page 39 CkCsJpnWYAENKvI

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Јун 05, 2016 6:30 pm

Ѓаволот #Протестира ‏@Gjavolot 2h2 hours ago
УМС извадиле 6 клупи кај Авионче и го крстиле читална. Собрале 10 рандом лика од страна и им тупнале книги.Priceless

OD TVITER - Page 39 CkMgjm4WsAIIRvg

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Јун 05, 2016 6:31 pm

Ѓаволот #Протестира ‏@Gjavolot 1h1 hour ago
Шефе, тројцава не сакаат да читаат у нашава најнова читална!?
- Фрлај у ендек све, најди ми нови!


OD TVITER - Page 39 CkMiMu6WgAAS5NA

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Јун 05, 2016 6:36 pm

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Утре 6ти ден, 6ти месец, во 6 часот пред СЈО. 666! И после не сме биле секта!
2:02 PM - 5 Jun 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Јун 05, 2016 6:36 pm

Д Зоро @The__Zorro
Имаме првични резултати од терен
1:13 PM - 5 Jun 2016

OD TVITER - Page 39 CkLt1J6WUAANlo7

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Јун 05, 2016 6:38 pm

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Шарена револуција повикува на масовен собир на 6 јуни: Да ставиме крај на кризата! http://fokus.mk/sharena-revolutsija-povikuva-na-masoven-sobir-na-6-juni-da-stavime-kraj-na-krizata/
8:39 PM - 4 Jun 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пон Јун 06, 2016 8:09 pm

OD TVITER - Page 39 CkSUVT1WsAAOK30

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пон Јун 06, 2016 8:14 pm

Курир вистината за успехот на Голден стејт

OD TVITER - Page 39 CkQJuoUXEAA7aHx

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Јун 07, 2016 4:11 pm


Калиси #Протестира
‏@MajkaNaZmejovi
5ти јуни

OD TVITER - Page 39 CkNEj8WUoAAU1hv

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Јун 07, 2016 4:12 pm


Гатам на премиери
‏@seirdotmk
КАКВА БЛОКАДА ОД КАТИЦА ЈАНЕВА! пинг @hasawatermark

OD TVITER - Page 39 CkSQTYUVEAA0mx2

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Јун 08, 2016 7:39 pm

Ранко Србакоски @Srbak
50% од вмровциве што јадат говна за блокадите низ Скопје не се сеќаваат на нивните блокади во 2006.
Можеби затоа што тогаш беа во СДСМ.

5:23 PM - 8 Jun 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Јун 08, 2016 7:40 pm

Malenko Aleksandar @malenkoa
Со ваква единствена непартиска младина знаеш дека Македонија има светла иднина и врвни успеси!!!
1:25 PM - 8 Jun 2016

OD TVITER - Page 39 CkbNdX4VEAAOwW0

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Јун 08, 2016 7:41 pm

42 @forty_tw0
Ви смета блокада на Скопје а не ви смета мртва жена која 3 дена црвлосува во центарот на градот

Приоритетите на простата маса#протестирам
2:15 PM - 8 Jun 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Јун 08, 2016 7:41 pm

iskric @iskra_iskrich
Ова со блокирањево е Супер. Ден без автомобили низ Центар #протестирам
12:10 PM - 8 Jun 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 39 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот