МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Страна 21 of 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Саб Фед 04, 2017 12:50 am

vo ovoj moment ,ova e toa shto sakam da go slusham ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12280
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Саб Фед 04, 2017 11:39 pm

vecherva ovaa pesnichka e na prvo mesto na mojata lichna top lista ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12280
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Саб Фед 04, 2017 11:40 pm

staro dobro ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12280
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Саб Фед 04, 2017 11:43 pm

se nadevam ke privlecham mnogu gosti od stranstvo ,onie koi se odamna zaminati od drzavata a koi se sekavaat na ovie stari dobri hitovi ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12280
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Саб Фед 04, 2017 11:48 pmne tolku staro ,no dobro ..ke priznaete

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12280
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by reiter on Нед Aвг 13, 2017 12:58 am

песна која е од 1964 од Сајмон и Гранфункел а има доста јака порака која е пророчка..сигурно сте ја слушале многу пати..па не е лошо уште еднаш....


Последната промена е направена од reiter на Нед Aвг 13, 2017 1:02 am. Мислењето е променето 1 пати

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by reiter on Нед Aвг 13, 2017 1:00 am

уште една ...онака од лично расположение

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Нед Aвг 13, 2017 2:21 pm

mnogu ubav izbor reiter ...neznaev deka ke dojdesh inaku ke te pochekav za da se druzime vo meanata so ubava muzika ko shto vikash od lichno raspolozenie ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12280
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Нед Јан 14, 2018 8:34 pm

ubava muzika ,rakiichka i salata....ima li neshto poubavo od ova .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12280
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Нед Јан 14, 2018 9:05 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12280
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 21 of 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот