МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Страна 4 of 24 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next

Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Пон Мар 30, 2015 3:10 am

eve shto slusham sega ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Пон Мар 30, 2015 3:13 am

i seushte sum so mojot najveren prijatel ,muzikata ....
da sega slusham ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Пон Мар 30, 2015 3:15 am

se nadevam naskoro ke odam na spienje ,no dotogash ke slusham i ova ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Пон Мар 30, 2015 3:19 am

ova e za spienje ....prodolzuvame utre ....se nadevam ke zaspijam .....docna e ,no........

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Пон Мар 30, 2015 3:21 am

e ova e navistina za kraj na ovaa druzba ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by reiter on Пон Мар 30, 2015 8:34 pm

во моментов како добар избор ова го слушам..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by reiter on Пон Мар 30, 2015 8:47 pm


_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Пон Мар 30, 2015 11:25 pm

eve shto sakam da slusham sega

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Вто Мар 31, 2015 6:42 pm

eve ubava pesnichka shto ja slusham sega ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Чет Апр 02, 2015 1:53 am

sega go slusham ova 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Чет Апр 02, 2015 2:15 am

barem da mi pomine tagata ,i muzikata ke bide poubava ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Чет Апр 02, 2015 2:18 am

ubav tekst .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Саб Апр 04, 2015 12:36 am

еве што моментално сакам да слушам....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Саб Апр 04, 2015 12:43 am

e navistina muzikata mo\e da te razveseli ,da te raztazi ,da te relaksira ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Саб Апр 04, 2015 10:17 pm

sega imam zelba da slusham ova ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Нед Апр 05, 2015 10:05 pm

eve pesnichka shto sakam da slusham sega ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Нед Апр 05, 2015 10:36 pm


eve ja pesnichkata shto ti ja vetiv ..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Пон Апр 06, 2015 12:57 am

eve ubava pesnichka za dobar son...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by kiBik on Пон Апр 06, 2015 1:31 pm

Sea, ne znam dali tuka mu e mestoto, NO!!! Sakam da si go postavam prashanjeto:
Znachi, se pochna pred vreme so toa:


Mina malku vreme i se pojavi toa:A vchera - onoj den pa toa:Sea prashanjeto mi e: Shto e be ova?! Na sto vi lichi???  Evil or Very Mad
a) Na sorabotka so okupatorot? Mrsnici!!!
b) na infiltracija na srpski pevachi vo bugarskiot hip-hop efir?
c) drugo???
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by Гостин on Пон Апр 06, 2015 1:57 pm

Тао значи дека сте готови. Сите ќе станете Македонци. МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Happy-smiley21 МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by kiBik on Пон Апр 06, 2015 5:26 pm

luxor напиша:Тао значи дека сте готови. Сите ќе станете Македонци. МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Happy-smiley21 МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Happy-smiley21
Pu, pu, pu... skraja da e!!! Evil or Very Mad Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Вто Апр 07, 2015 8:18 am

KiBiK  interesno pishuvash ? Ne sum znaela deka si po muzikata ?hm ,ajde i tuka stavi nekoja pesnichka da vidam koj ti e "muzichkiot vkus "!

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by osa on Вто Апр 07, 2015 8:24 am

eve ovaa pesnichka ja najdov ,pa da ne se zagubi na netot ja staviv tuka ,ima interesen tekst ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by kiBik on Сре Апр 08, 2015 4:22 pm

osa напиша:KiBiK  interesno pishuvash ? Ne sum znaela deka si po muzikata ?hm ,ajde i tuka stavi nekoja pesnichka da vidam koj ti e "muzichkiot vkus "!
Nemam vkus jas - sejaden sum!!! Ko prase!!! Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by kiBik on Сре Апр 08, 2015 4:27 pm

Eve edna stara Bg grupa, kojashto mi se dopagja:Sakash adaptacija???
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ? - Page 4 Empty Re: МУЗИКА ,ШТО САКАТЕ ДА СЛУШАТЕ ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 24 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот