UMETNOST

Go down

UMETNOST Empty UMETNOST

Пишување by Albatros on Пет Окт 05, 2018 11:28 am

Da ti e merak kafe da se napies.

Уникатни кафиња кои може да ги најдете само во нејзиното кафуле: Вистински ремек дела! (ВИДЕО)

Таа од млеко пената создава 3Д скулптури или по ваша желба црта портрет на некоја личност. За таа намена, користи само лажичка и четка, а боите се од еспресо кафето и чоколадо.http://exclusive.mk/articles/47080/unikatni-kafinja-koi-mozhe-da-gi-najdete-samo-vo-nejzinoto-kafule-vistinski-remek-dela-video

Albatros

Број на мислења : 382
Join date : 2018-08-08

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот