DPNE-kolaps

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Вто Aвг 13, 2019 9:48 am

DPNE-kolaps - Page 7 Zombod13
luxor
luxor

Број на мислења : 4737
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Вто Aвг 13, 2019 10:09 pm

Ме интересира од каде знае дека Заев кој не спомна ничие име мислел на Геро а не на Гејсер?  Гејсер не е новинар, Геро се препознал и нарачал интервју во кое ќе си ја ишка мувата од капата, или будалава полудел тотално?

DPNE-kolaps - Page 7 Img_2032
luxor
luxor

Број на мислења : 4737
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот