DPNE-kolaps

Страна 7 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Вто Aвг 13, 2019 9:48 am

DPNE-kolaps - Page 7 Zombod13
luxor
luxor

Број на мислења : 5024
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Вто Aвг 13, 2019 10:09 pm

Ме интересира од каде знае дека Заев кој не спомна ничие име мислел на Геро а не на Гејсер?  Гејсер не е новинар, Геро се препознал и нарачал интервју во кое ќе си ја ишка мувата од капата, или будалава полудел тотално?

DPNE-kolaps - Page 7 Img_2032
luxor
luxor

Број на мислења : 5024
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Пон Сеп 02, 2019 10:19 am

дпне.......

DPNE-kolaps - Page 7 Img_2055

Бранко......

DPNE-kolaps - Page 7 Branko10
luxor
luxor

Број на мислења : 5024
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by PRVOBOREC on Вто Сеп 03, 2019 9:45 pm

luxor напиша:дпне.......

DPNE-kolaps - Page 7 Img_2055

Бранко......

DPNE-kolaps - Page 7 Branko10

Кај ти тека, браво.

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 605
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Сре Сеп 04, 2019 9:04 pm

Затоа што се криминалци а не патриоти.

DPNE-kolaps - Page 7 Img_2056
luxor
luxor

Број на мислења : 5024
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Чет Сеп 05, 2019 12:34 pm

Koj toa beshe teshko glup da go iskluchi od partija edinstveniot koj vredi od celata bagra sobrana tamu?

DPNE-kolaps - Page 7 Img_2025
Teo
Teo

Број на мислења : 4633
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Пет Сеп 06, 2019 6:19 pm

Дали тоа Курир објави статус на новинарот Фуркан Салиу од кој се гледа дека аферата „Рекет" е продуцирана и спроведена од дпне за компромитирање на СЈО со што би се спасиле од одговорност за криминалите направени додека беа на власт?

DPNE-kolaps - Page 7 Img_2060
luxor
luxor

Број на мислења : 5024
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by PRVOBOREC on Саб Сеп 07, 2019 4:30 pm

Ете како се чувствува небањатиот, нереализиран и исфрустриран Муратовски и неговите небаеати другарчиња од дпмне во опозиција. За негова информација нормалните граѓани на Македонија се чувствуваат задоволни што земјата конечно е слободна од владеењето на криминалната секта на која тој и припаѓа.

DPNE-kolaps - Page 7 Img_2024

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 605
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by PRVOBOREC on Нед Сеп 08, 2019 11:29 am

Небањати ќе ги вратите ли парите што ги украдовте додека бевте на власт.

DPNE-kolaps - Page 7 Img_2027

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 605
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Пон Сеп 09, 2019 11:04 am

Na shto spadna Vlatche, Juda plus kradec na idei...

DPNE-kolaps - Page 7 Zombod13
Teo
Teo

Број на мислења : 4633
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Пон Сеп 09, 2019 6:27 pm

Кој би рекол, а устите им се полни патриотизам.

DPNE-kolaps - Page 7 Zombod18
luxor
luxor

Број на мислења : 5024
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Пон Сеп 09, 2019 9:43 pm

A toj neprijatel na makedonecot pak pushel kaj strancite so sila da go donesat na vlast za da ja unishti Makedonija i makedoncite.

DPNE-kolaps - Page 7 Img_2035
Teo
Teo

Број на мислења : 4633
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Пон Сеп 09, 2019 9:58 pm

Мбогу легитимно прашање.

DPNE-kolaps - Page 7 Img_2063
luxor
luxor

Број на мислења : 5024
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Пон Сеп 09, 2019 10:42 pm

Katastrofa za Ace...

DPNE-kolaps - Page 7 Zombod14
Teo
Teo

Број на мислења : 4633
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Сре Сеп 11, 2019 2:09 pm

Кај што се во колапс па и сите ги шупчат.

DPNE-kolaps - Page 7 Img_2065
luxor
luxor

Број на мислења : 5024
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Сре Сеп 11, 2019 2:10 pm

Точно.

DPNE-kolaps - Page 7 Img_2066
luxor
luxor

Број на мислења : 5024
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Сре Сеп 11, 2019 3:41 pm

Што убаво се опишува себе си. Не за џабе беше асистентот на тато.

DPNE-kolaps - Page 7 Img_2067
luxor
luxor

Број на мислења : 5024
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Сре Сеп 11, 2019 4:11 pm

Apsoluten kolaps, pochnaa da lazhat i za raboti koi sosema lesno se dokazhuvaat.

DPNE-kolaps - Page 7 Img_2036

Jovrvski vo megjuvreme:

https://balkan.mk/2019/09/11/joveski-otkri-kako-se-napishani-pismana-na-katitsa-janeva/
Teo
Teo

Број на мислења : 4633
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Чет Сеп 12, 2019 9:21 pm

Значи џабе Ацко и Влатче квичат по амбасади и во Брисел.

DPNE-kolaps - Page 7 2019_010
luxor
luxor

Број на мислења : 5024
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Пет Сеп 13, 2019 10:02 am

Уште се обидуваат да лажат.

DPNE-kolaps - Page 7 Img_2069

DPNE-kolaps - Page 7 Eeuzgf10
luxor
luxor

Број на мислења : 5024
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Пет Сеп 13, 2019 12:08 pm

Odlichen prevod.

DPNE-kolaps - Page 7 Img_2040
Teo
Teo

Број на мислења : 4633
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Пет Сеп 13, 2019 2:31 pm

DPNE-kolaps - Page 7 Img_2072
luxor
luxor

Број на мислења : 5024
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by PRVOBOREC on Пет Сеп 13, 2019 10:49 pm

Каков лав, шутрак. Убаво му напишале.

DPNE-kolaps - Page 7 Img_2029

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 605
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Саб Сеп 14, 2019 12:27 pm

Gjorchev i Nikolovski da kazhat koga kje pochnat so naseluvanje na migranti a Zhmicko da ne se krie neka mu odgovori na narodot dali strancite mu vetile da go donesat na vlast za da naseli polovina milion muslimani vo Makedonija i taka da gi napravi makedoncite malcinstvo vo sopstvenata zemja.

DPNE-kolaps - Page 7 2019_010
Teo
Teo

Број на мислења : 4633
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Саб Сеп 14, 2019 4:16 pm

Нека и каже некој на пореметенаѕа дпне-оФца дека нивните пратеници гласаа за таква формулација. Нормално дека госпдинот Заев ќе знае, ги чита како отворен првоодделенски буквар.

DPNE-kolaps - Page 7 Img_2076

DPNE-kolaps - Page 7 Img_2077
luxor
luxor

Број на мислења : 5024
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 7 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот