Острoвот на оргии

Go down

Острoвот на оргии Empty Острoвот на оргии

Пишување by misterija on Чет Окт 11, 2018 5:01 pm

Повторно се организира 4-четвородневен престој на "островот за оргии", каде што ви се нуди неограничена количина на дрога, алкохол и згодни (здравствено проверени од сите болести)проститутки...а цената ви е само 5ооо и кусур евричи Rolling Eyes


Значи дека имате уживање на приватно Карипско острво, неограничен секс, менување партнери, исполнување на сите ваши неостварени секс.желби и тако даље...

Ееех, каде ојде овој забеган свет.....

Некој од мелничариве да не оди таму??


_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 442
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Острoвот на оргии Empty Re: Острoвот на оргии

Пишување by Albatros on Пет Окт 12, 2018 10:19 am

1250 EUR dnevno za alkohol droga i seks? Ne blagodaram, preskapo za mene.

Albatros

Број на мислења : 388
Join date : 2018-08-08

Вратете се на почетокот Go down

Острoвот на оргии Empty Re: Острoвот на оргии

Пишување by misterija on Чет Окт 18, 2018 9:21 pm

Јас би одела само ако нема дрога и алкохол Very Happy Very Happy Very Happy


_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 442
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Острoвот на оргии Empty Re: Острoвот на оргии

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот