DPMNE OSTANA BEZ IMOT

Go down

DPMNE OSTANA BEZ IMOT Empty DPMNE OSTANA BEZ IMOT

Пишување by OPOZICIONER on Чет Ное 01, 2018 11:10 am

Ke ja prodavale, ke ja izdavale za na krj sudot da ja zamrzne.

Замрзната Белата палата на ВМРО-ДПМНЕ

ВМРО-ДПМНЕ не може да ја продава и да ја издава Белата палата во којашто се наоѓа партиско седиште, одлучи вчера Основниот суд Скопје 1.

„Му се забранува на правното лице ВМРО – ДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА ЗА МАКЕДОНСКО НАЦИОНАЛНО ЕДИНСТВО да го отуѓува, става под хипотека и располага со давање под закуп недвижниот имот“, стои во прибелешката на имотниот лист во Катастарот.

https://prizma.mk/zamrznata-belata-palata-na-vmro-dpmne/
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 584
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE OSTANA BEZ IMOT Empty Re: DPMNE OSTANA BEZ IMOT

Пишување by nino on Чет Ное 01, 2018 12:58 pm

https://prizma.mk/sudot-zamrzna-69-objekti-na-vmro-dpmne/

odlicno, nema prodavanje, ni izdavanje
od kade ke najdat sega pari
neka gi sotrat, neka im se vrati za se sto pravea prethodnite godini

nino

Број на мислења : 266
Join date : 2017-06-05

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE OSTANA BEZ IMOT Empty Re: DPMNE OSTANA BEZ IMOT

Пишување by defo on Чет Ное 01, 2018 7:30 pm

DPMNE OSTANA BEZ IMOT Dq6YKljXQAEMkqs

defo

Број на мислења : 2147
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE OSTANA BEZ IMOT Empty Re: DPMNE OSTANA BEZ IMOT

Пишување by SHARENI on Пет Ное 02, 2018 5:25 pm

DPMNE OSTANA BEZ IMOT Dq-7bf10
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 439
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE OSTANA BEZ IMOT Empty Re: DPMNE OSTANA BEZ IMOT

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот