СДСМовци, ДУИевци и други Албанци, Амдиевци и други Роми и останати платеници

Страна 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

СДСМовци, ДУИевци и други Албанци, Амдиевци и други Роми и останати платеници - Page 9 Empty Re: СДСМовци, ДУИевци и други Албанци, Амдиевци и други Роми и останати платеници

Пишување by Teo on Пет Јун 07, 2019 10:13 am

Za tebe e smrt ako nekoj chesno odlezhi za kriminalite shto gi pravel? Pa namesto toa go prodade imeto i istorijata ba sopstveniot narod? Ete zatoa ste KPOSM. Strashlivi kriminalci koi bi ja predale i rodenata majka da ne odgovaraat za kriminalot shto go storile.
Teo
Teo

Број на мислења : 4278
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

СДСМовци, ДУИевци и други Албанци, Амдиевци и други Роми и останати платеници - Page 9 Empty Re: СДСМовци, ДУИевци и други Албанци, Амдиевци и други Роми и останати платеници

Пишување by трендафил on Пет Јун 07, 2019 10:56 pm

Не знам дека Заев или Ахмети чесно одлежале за тоа што го направиле, но се надевам дека ќе си одлежат чесно во иднина.

_________________
Негација на негативното
Смрт на фашизмот - слобода на народот
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 4783
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот