охридскај

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 11:01 am

kiBik напиша:Що имаш против ти спрема Станишев? Станишев и он ваш, ама наш!!! Бе ви кажав нещо еднаш - од вас нищо убаво не сме видели, ама що да правиме кога си сте наши!!! Twisted Evil

Nemam jas nishto protiv nego...Nash si e chovekot...Makar i komunjar da e... Twisted Evil


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by kiBik on Нед Окт 04, 2015 11:42 am

Па еве, знае англиски човеко! Полиглот! Нема да го разберете инаку! Диър френдз Зоран ис сеин' дъ трут некако по ке го разберете. Апа ако беше кажал Он каже истину - ептен! Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 11:46 am

E pa koga ne go znae jazikot na Aceta golemiot, togash neka go krshi jazikot spikajki english... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by kiBik on Нед Окт 04, 2015 11:52 am

Тео напиша:E pa koga ne go znae jazikot na Aceta golemiot, togash neka go krshi jazikot spikajki english... Twisted Evil
Е! А кой го знае язикот на Ацета? Па и на Блажета??? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by kiBik on Нед Окт 04, 2015 12:02 pm

Тео напиша:Celiot svet...Vkluchuvajki go i gospod...охридскај - Page 2 Happy-smiley17

Може, може, пощо Господ е Бугарин! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 12:04 pm

E pa na naredniot protest na komunjarite nego kje go vikneme... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by kiBik on Нед Окт 04, 2015 12:05 pm

Кого? Господ? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 12:06 pm

Kako shto odat rabotite samo toj i mozhe da ni pomogne... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by kiBik on Нед Окт 04, 2015 12:11 pm

Тео напиша:Kako shto odat rabotite samo toj i mozhe da ni pomogne... Twisted Evil
Се чудам дали и Той може, поради тоа:
- Ее па, Господ простуе грешки, ама глупости не....
Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 12:14 pm

Kje se dogovorime...majstori sme za korupcija... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by kiBik on Нед Окт 04, 2015 12:23 pm

Тео напиша:Kje se dogovorime...majstori sme za korupcija... Twisted Evil
Знам ве вас бе! Еве го дел од поклонот претпоставувам:

Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 12:27 pm

Jok...Posigurno kje zavrshime rabota so ova... Twisted Evil

охридскај - Page 2 Money-euro1

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by tmoro on Нед Окт 04, 2015 9:18 pm

Тео напиша:Ako nauchish nekoi novi detali pishi na forum...Ova kje bide interesno da se sledi...

Da ne e nekoja igra od Nebanjanite da go zatvorat Ace?

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 9:19 pm

Ne veruvam...Site portali pishuvaat deka Ace sprechil ubistvo...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by tmoro on Нед Окт 04, 2015 9:29 pm

Тео напиша:Ne veruvam...Site portali pishuvaat deka Ace sprechil ubistvo...

Аце не е некој тепач,крупен ,здебелен,ама многу Шерет и расипан.

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 9:30 pm

Kako i da e, mu go odzel pishtolot i go sprechil da zaglavi povekje...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by tmoro on Нед Окт 04, 2015 9:33 pm

Тео напиша:Kako i da e, mu go odzel pishtolot i go sprechil da zaglavi povekje...

несватливо е како беше жестоко критикуван од Небањаните ,а испадна дека бил чист.

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 9:35 pm

Nebanjatite sekogash lazhat...Ace im beshe trn vo oko...Ako ne falsifikuvaa toj kje pobedeshe...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by tmoro on Нед Окт 04, 2015 9:46 pm

Тео напиша:Nebanjatite sekogash lazhat...Ace im beshe trn vo oko...Ako ne falsifikuvaa toj kje pobedeshe...

Незнам какви инфо имаш ти ама мислам уфрлија 8000

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by Гостин on Пон Окт 05, 2015 9:27 am

Od policijata potvrdija: Petreski ne e vmeshan vo incidentot...

Александар Петрески не бил мета на вчерашниот напад, тој успеал да го спречи напаѓачот во намерите

Во меѓувреме попладневно во рамки на дневиот билтен на МВР објавена е официјална информација за настанот.

-На 03.10.2015 година во 13:45 часот во Охрид на бул.„Туристичка“, во канцеларија на Агенција за недвижности сопственост на Ќ.М.(55) од сeло Биџево,Струга, каде бил присутен П.А.(52) од Охрид ул.„К.Шапкарев“ бр.4, влегол С.О.(52) од Охрид, кој започнал расправија со Ќ.М. поради нерасчистени имотно-правни односи. Во еден момент С.О. извадил пиштол „ЦЗ“, кој го поседувал со дозвола, и почнал да им се заканува. Тогаш А.П. со лицето С.Ѓ.(38) село Велгошти-Охрид, му го одзеле пиштолот, по што го напуштил лице местото. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, пишува во соопштението на МВР.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by defo on Саб Окт 10, 2015 4:47 pm

Ацо Петрески е/беше човек кого го интересираше само личниот интерес, и често забораваше(или лажеше) дека нешто ќе направи што обеќал, ама онака за без пари што се вика.....А со Бакрач Господ да му е напомош на Охрид.
Јас лично не ја знам приказнаа со Славица, моментално под закуп ја има многу вреден момак, кој се потруди да и го врати стариот дух.

kiBik напиша:
Оти бе го закачате овой наш човек?!!! Кье си имате работа со мене! Evil or Very Mad


КиБик, ова е снимка од прослава веднаш после Водици на 19. Јануари 2004 година во ресторан Св.Софија кај Пендо. За ова со сигурност тврдам бидејќи на снимката се наоѓа човек кој ми е многу близок (фамилија) т.е двајца. И Аце немаше никогаш националистички ставови и не се мешаше во такви работи , ниту пак дел од луѓето на екипата, сем зкриениот лик, тој беше најголем „патриот“.

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by kiBik on Саб Окт 10, 2015 7:13 pm

defo напиша:
....тој беше најголем „патриот“.
Ваш или наш? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by defo on Саб Окт 10, 2015 9:11 pm

kiBik напиша:
defo напиша:
....тој беше најголем „патриот“.
Ваш или наш? Suspect


наш, наш....

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by tmoro on Саб Окт 10, 2015 9:18 pm

defo напиша:Ацо Петрески е/беше човек кого го интересираше само личниот интерес, и често забораваше(или лажеше) дека нешто ќе направи што обеќал, ама онака за без пари што се вика.....А со Бакрач Господ да му е напомош на Охрид.
Јас лично не ја знам приказнаа со Славица, моментално под закуп ја има многу вреден момак, кој се потруди да и го врати стариот дух.

kiBik напиша:
Оти бе го закачате овой наш човек?!!! Кье си имате работа со мене! Evil or Very Mad


КиБик, ова е снимка од прослава веднаш после Водици на 19. Јануари 2004 година во ресторан Св.Софија кај Пендо. За ова со сигурност тврдам бидејќи на снимката се наоѓа човек кој ми е многу близок (фамилија) т.е двајца. И Аце немаше никогаш националистички ставови и не се мешаше во такви работи , ниту пак дел од луѓето на екипата, сем зкриениот лик, тој беше најголем „патриот“.

Pod zakup ja imat gorenavedeniot od agencijata za nedviznosti.

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

охридскај - Page 2 Empty Re: охридскај

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот