ПОЖАРИ ВО СКОПСКО

Go down

ПОЖАРИ ВО СКОПСКО Empty ПОЖАРИ ВО СКОПСКО

Пишување by Nebula on Нед Мар 10, 2019 10:06 pm

Пламени јазици „беснеат“ кај Петровец

Огромни пламени јазици се шират кај Петровец. Едно пожарно возило во моментов е таму, а според видеото кое го објави новинарот Огнен Јанески на Фејсбук е забележливо дека гори оган и има густ чад

Nebula

Број на мислења : 409
Join date : 2018-08-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот