ГИ ВРАТИЈА ДРВЦАТА ....

Go down

ГИ ВРАТИЈА ДРВЦАТА .... Empty ГИ ВРАТИЈА ДРВЦАТА ....

Пишување by osa on Чет Мај 09, 2019 4:10 pm

До каде е враќањето на дрвцата што беа отстранети по повод посетата на папата ...се надевам курир ке објави благовремено

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14805
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот