Sekjavanje

Go down

Sekjavanje

Пишување by Гостин on Чет Фед 26, 2015 7:05 pm

Pominaa edinaeset godini od smrtta na vtoriot pretsedatel na nezavisna Makedonija...

Единаесет години од падот на претседателскиот кингер

11 години по падот на претседателскиот кингер. Од Јавното обвинителство се уште нема најава дали по извештајот на комисијата ќе има нова постапка. На одбележувањето на 11- годишнината од падот на кингерот на претседателот Трајковски во Мостар, 24 вести изработи посебна емисија посветена на трагичниот настан

http://24vesti.mk/edinaeset-godini-od-padot-na-pretsedatelskiot-kinger

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот