24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by osa on Саб Мар 14, 2015 12:27 am

во најголемиот мрак медиумски ,сепак постои една мала светла точка ,постои една телевизија која е според мене но и според 200 000 поддржувачи најдоброто во сверата на електронските медиуми ...
за жал постојат сеуште некои места во нашата држава кои немаат можност да ја следат оваа ТВ и нејзината програма ,па затоа ја отварам оваа тема ,но и со цел да продискутираме за медиумскиот мрак кај нас ...
во продолжение на темава ке се потрудам да ги постирам дебатните емисии "24  анализа " но ги очекувам и вашите размислувања за медиумскиот мрак и секако коментарите на содржината во самите дебатни емисии..

24 АНАЛИЗА

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by reiter on Саб Мар 14, 2015 8:57 am

во право си оса,24вести,телма и радио канал77 ми се најслушани-гледани.

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by osa on Саб Мар 14, 2015 3:22 pm

eve ushte neshto interesno shto veruvam ke sakaat da go vidat onie koi nemaat moznost da ja sledat najdobrata televizija 24 VESTI ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by Kalinda on Саб Мар 14, 2015 4:18 pm

Зошто мислиш дека е ова телевизија ?
Уште малку ке биде како А1 ТВ ...
Минато завршено време !
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 481
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by Гостин on Саб Мар 14, 2015 4:21 pm

Poshto Goca ti e idolot...Pochni da pushtash brkovi...24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Smiley-laughing014

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by osa on Нед Мар 15, 2015 2:37 am

eve ushte neshto od najdobrata televizija 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by osa on Нед Мар 15, 2015 2:39 am

MNOOOOGU DOBRAAA DEBATA I SOGOVORNICI

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by osa on Нед Мар 15, 2015 2:42 am

au pa se podobri i podobri emisii gledaj .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Мар 15, 2015 8:59 am

Kako be Osa gi redish emisiive nanazad .... a se podobri i podobr? Evil or Very Mad
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by osa on Нед Мар 15, 2015 10:24 pm

Hamad bim Khalifa напиша:Kako be Osa gi redish emisiive nanazad .... a se podobri i podobr? Evil or Very Mad
iskreno mene mi se gledani ,no moi bliski prijateli nemaat moznost da ja gledaat ovaa prekrasna TV pa zatoa im gi postiram ,no mora da priznaam i jas gi gledam povtorno i mi se interesni ,gladni sme za debati ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by osa on Нед Мар 15, 2015 10:36 pm

eve go doktorot za MK bolesta ...
a so ovoj ima li nekoja bomba ,ich ne mi teknuva ...aj da pishe nekoj ..
zbor koj go nauchiv od ovoj "ekvalibrium ",samo ushte da znam shto toa znachi ,mislam znachenjeto na zborot ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 10:45 pm

Zasega ne...Ama kje mu dojde redot... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by Kalinda on Пон Мар 16, 2015 1:37 am

Каде се снимките од денешната трибина на ДПМНЕ ?
Колку убав одговор ви дадоа за сите бомби ! ха ха
За жал овој пат нема да ви се исполнат желбите !
Конечно му текна на премиерот дека нема потреба
да бидеме радио Куманово и да исполнуваме желби !
нема предвремени избори и преодна влада ,крај .
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 481
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by reiter on Сре Мар 25, 2015 9:20 am

емисија анализа 24.03.2015 на 24vesti.mk

гости:Никола Гелевски и Александар Пандов

http://24vesti.mk/24-analiza-24-03-2015

осврт од емисијата анализа на порталот доказ.мк ...
http://www.dokaz.mk/nikola-gelevski-napravi-drama-na-24-vesti-pochna-da-tsitira-delovi-od-bombite-vo-sred-emisija-osobeno-izrazite-na-sasho-mijalkov-voditelot-mishko-ivanov-sakashe-da-ja-prekine-emisijata/

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by Гостин on Сре Мар 25, 2015 9:43 am

Moronot Pandov, ja vrakja vo optek tezata deka opozicijata ne chini za se shto e losho vo drzhavata...Ne oti pominuva, ama me chudi kolku zombirani mozhat da bidat nebanjatite, pa uporno da mantraat ista teza...Lider na SDSM, po izbor na Grujoshesku, koj kje bide marioneta vo racete na familijata, i opozicija po nivna merka, koja samo kje sluzhi za dekor e damneshna zhelba na nebanjatite...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by osa on Пет Мар 27, 2015 10:53 pm

dobro e ,od Makedonija e .....
pogledajte 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by osa on Пет Мар 27, 2015 10:56 pm

ova ne e od televizija 24 vesti ,no se raboti za istiot dudlach ,pa da go prosledime .

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by Hamad bim Khalifa on Саб Мар 28, 2015 6:48 am

Najdobar dokaz deka makedoncinja seushte postojat e bash ovoj kretenov pogore. Mozhebi i ne e tolku golem kreten kolku e uporen vo nastojuvanjata da bide prv megju kretenite!
Fala ti grujo shto vo se vkupnoto raslojuvanje po site osnovi, gi odvoi na strana KRETENIZIRANITE MAKEDONCINJA.
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by Гостин on Саб Мар 28, 2015 7:56 am

Hamad bim Khalifa напиша:Najdobar dokaz deka makedoncinja seushte postojat  e bash ovoj kretenov pogore. Mozhebi i ne e tolku golem kreten kolku e uporen vo nastojuvanjata da bide prv megju kretenite!
Fala ti grujo shto vo se vkupnoto raslojuvanje po site osnovi, gi odvoi na strana  KRETENIZIRANITE MAKEDONCINJA.

Shto ne znachi deka kje mu go zememe kako olesnitelna okolnost koga kje ja naplatime smetkata za devetgodishnoto unishtuvanje na Makedonija...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by Kalinda on Саб Мар 28, 2015 11:14 am

Само се лажете и ништо друго !
Ова што го прави Заев со бомбите ,
ке ви се удри од глава ...
нели гледате дека се појќе се зближуват од власта .
Во една од бомбите ви го рече премиерот ,
може да пробате да скршите еден двајца ,
но неможе да скршите една целина од повеке делови ,
таа е многу цврста ..
Зато ке ви порачам да си напрајте еден убав ручек ,
и да си ручате ,а не да јадете што нетреба за власта
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 481
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by Гостин on Саб Мар 28, 2015 11:30 am

Кога тогаш ќе се разбудиш. А реалноста нема да ти биде розева.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by Hamad bim Khalifa on Саб Мар 28, 2015 4:40 pm

Kalinda напиша:Само се лажете и ништо друго !
Ова што го прави Заев со бомбите ,
ке ви се удри од глава ...
нели гледате дека се појќе се зближуват од власта .
Во една од бомбите ви го рече премиерот ,
може да пробате да скршите еден двајца ,
но неможе да скршите една целина од повеке делови ,
таа е многу цврста ..
Зато ке ви порачам да си напрајте еден убав ручек ,
и да си ручате ,а не да јадете што нетреба за власта

My men 24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Arms
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by osa on Саб Мар 28, 2015 10:35 pm

auuuuuuu i ova da ti postoelo vo MK ...
slusnete ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Мар 29, 2015 6:46 am

Nemam namera da go slusham povtorno! Go slushav u "zhivo" i dobro "creva ne isturiv" !!! Mad
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by osa on Саб Jул 11, 2015 1:47 am

најдобриот мегу добрите ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот