24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by osa on Саб Jул 11, 2015 1:51 am

со нетрпение ке ја проследам оваа 24 анализа на 24 вести ,гости Љубомир Фрчковски и Ким Мехмети

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14374
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by osa on Вто Jул 14, 2015 1:46 am

ajde da vidime shto ima na jut jub i da postirame za site koi NAMOZAT da ja sledat programata na televizija 24 vesti ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14374
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by osa on Пон Сеп 28, 2015 9:17 pm

interesna debatna emisija na TV24 vesti , 24 analiza ...gosti Gojko Jakovlevski i onoj Dzo Petrovski.....ne mi se veruva deka i ova go gledam .....lele koj kolku kradel i kako kradel ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14374
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by reiter on Вто Сеп 29, 2015 6:25 pm

osa напиша:interesna debatna emisija na TV24 vesti , 24 analiza ...gosti Gojko Jakovlevski i onoj Dzo Petrovski.....ne mi se veruva deka i ova go gledam .....lele koj kolku kradel i kako kradel ...
еве ја 24 анализа со Гојко и Џо


очекував некои прашања да одговорат од типот на континуитет од историското ВМРО со она што тие продолжиле во дијаспората и споредба со денешното како би се обратиле дали денешното вмро-дпмне е во вистинска насока и има ли аманет и кој е тој аманет.Која е разликата помеѓу тие патриотски мисли кога дејствувале тогаш 70 год. и сега.Дали се задоволни од денешново вмро-дпмне.

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by reiter on Сре Окт 21, 2015 10:20 pm

21.10.2015, 24Анализа гостин Димитар Димитров..Брилијантен за сојстојбата на политичката ситуација во државава.

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by osa on Сре Окт 21, 2015 10:45 pm

reiter напиша:21.10.2015,  24Анализа гостин Димитар Димитров..Брилијантен за сојстојбата на политичката ситуација во државава.
izmorena bev i zaspav ...krivo mi e shto ne gledav ...interesno beshe ....aj malku potsetnik koj beshe "tipov"

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14374
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by reiter on Сре Окт 21, 2015 10:47 pm

ме зезаш за димитров?на самиот почеток на емисијата имаш по опширно...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by osa on Сре Окт 21, 2015 10:49 pm

koga sum se zezala za vakvi raboti ...blokada shto da pravam ...od starost izgleda  Wink

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14374
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by reiter on Сре Окт 21, 2015 10:51 pm

или старост-мудрост Wink

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by osa on Сре Окт 21, 2015 11:06 pm

lesno ti e tebe ...mlad pa se si pamtish ...i se praish vazen pa ne kazuvash

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14374
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by osa on Пет Окт 23, 2015 2:35 am

стварно не ми кажа ништо за "типот"

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14374
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by reiter on Пет Окт 23, 2015 11:53 am

osa напиша:стварно не ми кажа ништо за "типот"
на самиот почеток на емисијата имаш по опширно...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by osa on Нед Јан 24, 2016 2:09 am


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14374
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by defo on Чет Јан 28, 2016 9:28 pm

Интересна анализа на 24 вести, за Катица Јанева.

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by defo on Саб Фед 20, 2016 3:55 pm

Сотив Косотов и Сашо Орданоски


defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by defo on Пон Мар 21, 2016 11:33 pm


defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by IVA on Вто Мар 22, 2016 12:49 am

ovaa li ja smetas za politicar ,ne me zaebavaj,pa ovaa uste so zavol da se zdruzi samo da dojde do fotela .
IVA
IVA

Број на мислења : 351
Join date : 2016-01-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by defo on Вто Мар 22, 2016 8:00 am

А сега Лилето ви смета а???

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by defo on Нед Мар 27, 2016 10:03 pm


Есад Рахич и Љупчо Палески, без разлика што двајцата се опозиционери, мене лично настапот на Палески не ме бендисува....Еско е многу реален и принципиелен.

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by Hamad bim Khalifa on Пон Мар 28, 2016 12:04 am

Paleski e prepotenten muljator i profiter, a Esko pustiot pa nikako da razbere kade se naogja......
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by defo on Пон Мар 28, 2016 12:10 am

Еско, бар по кажувања на луѓе е од оние играчи на СДСМ на терен, заедно со Нано Ружин, кои после од икс причини се тргнати од раководството на СДСМ. Ова моментално е ирелевантно за разговор, моментално е битна обидинетата битка против злото Грујошеску и ДПМНЕ оркестар. Хамиде јас викам дека само со промена на власт во моментов не сме ја завршиле работата, во Македонија треба темелно чистење. Прва фаза на тоа темелно чистење е Грујо и другарчињата да си го добијат заслуженото а после останатато.

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by Hamad bim Khalifa on Пон Мар 28, 2016 12:13 am

Pa kako da go iscistime temelno dvorot koga ilce gebelsce gi osvoi simpatiite na Osa ?!?!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by defo on Пон Мар 28, 2016 8:10 am

ЈБГ, и мене ме бендиса неговиот настап..досега најдобар настап, бар јас што сум го гледал на ДПМНЕ-овец, на некој медиум. Боби тотална тапа....ниту Грујо, ниту било кој друг од редот на небањатите може да му конкурира нему во говор, логика......можда да беше кај Чом малце повеќе ќе беше рчнат......

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by defo on Пет Апр 08, 2016 10:02 pm


Win-Win, Сашо Орданоски убаво вика.......сега е моментот, сите да се поредат на својата страна......

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by defo on Сре Апр 20, 2016 9:56 pmПовелете Мишко V.S Трајкоски....Браво 24 вести најдобра телевизија...за мене......

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

24 ВЕСТИ  НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА - Page 2 Empty Re: 24 ВЕСТИ НАЈДОБРИОТ МЕДИУМ СО НАЈДОБРИТЕ ДЕБАТНИ ЕМИСИИ 24 АНАЛИЗА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот