Пушење цигари

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Пушење цигари Empty Пушење цигари

Пишување by Гостин on Вто Мар 17, 2015 6:50 pm

Природни “чистачи на отрови” од пушењето

Постојат неколку начини да ги прочистите белите дробови од катран и токсини и со тоа да го намалите ризикот од појава на карцином или тешки белодробни инфекции. Карциномот на белите дробови е една од водечките причини за смрт во светот и од болестта најмногу страдаат пушачите. Меѓутоа ако веќе пушите барем обидете се колку што можете повеќе да го намалите ризикот со помош на следниве природни “чистачи на отрови“.Еве кои намирници имаат сила да го прочистат организмот од штетните отпадоци наталожени како последица од пушењето:

Пченка
Oва растение содржи бета криптоксантин, супстанција за која се тврди дека ги штити белите дробови од карцином и претставува силен антиоксиданс.

Селен
Ова е моќен антиоксиданс кој може да се најде во различни видови риба, како туна, лосос и бакалар, но и во јагнешко месо, јајца и житарици.

Лук и кромид
двете растенија содржат специфични соединенија со антикарциногено својство. Лукот помага во спречување на многу болести, а меѓу нив се инфекција и рак на белите дробови. Кај луѓе веќе оболени од рак спречува појава на нови ракови клетки.

Портокал
Освен што е богат извор на витамини портокалот содржи и криптоксантин за кој веќе кажавме дека делува против белодробниот карцином.

Ѓумбир
уште едно моќно средство за исфрлање на токсините од белите дробови. Можете да пиете чај од ѓумбир или пак со оброк да изедете по некое парче од растението.

Коприва
ова растение има многу железо, а исто така е мошне корисно средство за прочистување на белите дробови и борба против инфекција.

Чај од борови игли
Овој чај најчесто се користи за испирање на усната шуплина и грлото, но истовремено е и добар сојузник во борбата против карцином на белите дробови.

http://grid.mk/read/news/509877424/9759336/prirodni-chistachi-na-otrovi-od-pushenjeto

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Гостин on Саб Окт 03, 2015 10:10 pm


Gi reshivme problemite...Sega mozhe da pushite kolku shto sakate...Пушење цигари Happy-smiley17

За пушачите: Како да ги исчистите белите дробови за само три дена?

Пушење цигари Beli-drobovi-640x396

Еве еден едноставен, но доста ефективен начин за да ги исчистите белите дробови за само три дена. Вусшност сето тоа е индивидуално, но на сите им е познато дека цигарите придонесуваат за лошата состојба на белите дробови.

Оваа метода е доволна за пушачите, но и непушачите да ги исчистат белите дробови од токсини.

Еве како тоа да го постигнете и да да ги исчистите белите дробови за само три дена:

-Два дена пред да отпочнете со овoj метод мора да престанете да конзумирате млечни производи. Во вечерните часови пред првиот ден на режимот ќе мора да испиете еден филџан билен чај пред спиење.

– Филџанот билен чај ќе им помогне на вашите црева полесно да се ослободат од токсините. Тоа е мошне важно за белите дробови да не бидат преоптоварени во периодот на детоксификација.

Постапка:

Исцедете сок од два лимона и помешајте го со 300 мл вода. Испиете го овој сок пред појадокот.

Потоа, по појадокот испиете 300 мл свеж сок од цитрон или ананас. Овие сокови содржат природни антиоксиданси што се мошне важни за здравјето на белите дробови.

Помеѓу појадокот и ручекот испиете 300 мл свежо исцеден сок од цвекло. Сокот од цвекло ќе придонесе за подобрување на крвта.

За време на ручекот пиете 400 мл сок богат со калиум. Калиумот е клучен елемент за чистење на белите дробови.

Пред спиење испијте 400 мл сок од брусница.

Во период од три ден, освен што ќе пиете сокови треба и редовно да вежбате и доволно да спиете. За цел на подобрување на детоксификацијата можете да направите врела купка и да уживате најмалку 20-тина минути.

Овој режим можеби ви изгледа напорно но се исплати, затоа што ќе почуствувате неверојатни резултати за само три дена.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Окт 04, 2015 6:46 am

Na pushackite bi im preporacal poinakov metod na procistuvanje! Twisted Evil
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 9:15 am

Слободно препорачај го. Верувам ќе прочитаат со внимание. Пушење цигари Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Гостин on Чет Окт 08, 2015 9:56 pm

Osichkeeee....Ajde prochitaj go ova... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Velike farmaceutske kompanije financiraju globalnu antipušačku kampanju i lažu o utjecaju duhana na ljude!

BY JUBA ON 13/09/2015
Autor: Ljubica Šaran

Matrix World

Svijet je pun podjela koje stvaraju sve moguće vrste sukoba i krvavih ratova, svaka podjela donosi profit, bez obzira radi li se o novcu koji se slijeva u džepove najvećih bankara, proizvođača oružja, medijskih i naftnih magnata ili pak najutjecajnijih farmaceutskih kompanija, a krajnje žrtve smo svi mi. Te iste farmaceutske kompanije na „duši“ nose brojne zločine, dovoljno je da se sjetimo kemoterapije koja je nastala kao derivat nervnog otrova iz Prvog svjetskog rata ili cjepiva koji su uništili zdravlje milijardi djece i nekoliko generacija. Iako toga mnogi nisu svjesni, „big pharma“ uopće ne mari za naše zdravlje, ona samo želi još više novca, moći i naravno utjecaja, zbog toga od sredine 60. godina XX. vijeka čini sve što može kako bi kontrolirala antipušačku kampanju.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Гостин on Чет Окт 08, 2015 9:56 pm

U nekoliko zadnjih godina imali smo prilike vidjeti kako se polako rasplinjava balon nedodirljivosti pažljivo stvoren oko divova farmacije. GSK i Pfizer su morali platiti na stotine milijardi dolara nakon što se na sudovima dokazalo kako su namjerno uništavali ljudsko zdravlje, krivotvorili studije, lagali o učincima svojih proizvoda te su sustavno obmanjivali javnost, potkupljivali liječnike i znanstvenike kako bi oni bezpogovorno prodavali njihove „lijekove.“ Te iste kompanije su desetljećima organizirali progone neovisnih znanstvenika koji su pokušavali iznijeti istinu o njihovim zlim rabotama, a sve to su mogli učiniti jer su podmićivali političare, osobe odgovorne za stvaranje zdravstvenih standarda te institucije koje su regulirale prodaju i proizvodnju lijekova.

Teško je nabrojati sve njihove zločine, možda je jedan od najodvratnijih namjerno trovanje zdravih ljudi kako bi na njima zarađivali, o tome možete više saznati ovdje.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Гостин on Чет Окт 08, 2015 9:56 pm

Zdravlje u rukama organizirane farmaceutske mafije

Rijetko koja osoba je ravnodušna na duhan i pušenje, s jedne strane imate sve manji broj zagovornika pušenja i korisnika duhana, a s druge strane imate glasnu većinu koja je svoje podatke o štetnosti duhana dobila od strane NAJVEĆIH FARMACEUTSKIH KOMPANIJA.

Te iste kompanije su toliko moćne da su u gotovo svim zemljama svijeta uspjele promijeniti zakone, na štetu pušača, nametnuti ograničenja prodaje, marketinga i distribucije duhanskih proizvoda, a uspjeli su i limitirati mjesta za uživanje u duhanu. S obzirom da je globalni centar farmaceutske industrije nalazi u SAD-u, iz ove države dolaze glavne direktive o antipušačkoj kampanji i zakonske regulative o smanjenju prava pušača.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Гостин on Чет Окт 08, 2015 9:57 pm

Пушење цигари 1-crna-puc5a1ac48dka-pluc487a

S desne strane se nalaze zdrava pluća, tkivo na lijevoj strani slike ste sigurno imali prilike vidjeti te mislite kako je riječ o pušačkim plućima, no zapravo je riječ o oboljelim rudarskim plućima ili bolesti crnih rudarskih pluća – pneumokoniozi.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Гостин on Чет Окт 08, 2015 9:57 pm

Zdravstvena osiguranja, na primjer, stavljaju pušače u najrizičniju skupinu, pušači će plaćati veće mjesečne rate osiguranja od recimo radiologa koji se kumulativno uništavaju zračenjem ili pak rudara u ugljenokopima koji razvijaju pneumokoniozu (crna rudarska pluća), a čije se slike, po nalogu velike farmacije nalaze na brojnim paklicama cigareta uz navode da tako izgledaju pušačka pluća.

Velika farmacija ima toliko snažan utjecaj na medicinska istraživanja i edukaciju da u svim medicinskim enciklopedijama i priručnicima stoje slike pluća s pneumokoniozom uz navode kako je riječ o tipičnom izgledu pluća uništenih kroničnim i prekomjernim pušenjem duhana.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Гостин on Чет Окт 08, 2015 9:57 pm

Пушење цигари 1-slika-s-paklice-cigareta

Na brojnim kutijama cigareta nalaze se zastrašujuće slike crnih pluća, koja navodno pripadaju preminulim pušačima, na žalost u pitanju je čista LAŽ, to nisu pluća pušača već pluća oboljela od pneumokonioze i raka.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Гостин on Чет Окт 08, 2015 9:57 pm

Najtužnije od svega je da je upravo ta velika farmaceutska mafija kumovala i standardizaciji dodavanja toksičnih i kancerogenih kemikalija: hrani, piću, vodi, lijekovima, kozmetici, sredstvima za čišćenje i osobnu higijenu te naravno industrijskom duhanu, unatoč činjenici kako je od 82 tisuće kemikalija samo 125 odobreno za ljudsku uporabu. Krovna američka agencija za kontrolu hrane, pića i lijekova – FDA je plaćenik velike farmacije, a njeni standardi u jako malo vremena postaju globalni standardi te i mi koristimo iste one stvari koje koriste Amerikanci. FDA je odobrila stavljanje gotovo 600 opasnih i kancerogenih kemikalija u industrijski duhan, s blagoslovom farmaceutske mafije.

Dakle, kako možemo pomisliti da je ono što mislimo o duhanu istina? Kako kompanije koje nas truju i uništavaju u isto vrijeme mogu biti čuvari našeg zdravlja ili pak oni koji bi nam trebali vratiti izgubljeno zdravlje?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Гостин on Чет Окт 08, 2015 9:58 pm

Tragična i dobro skrivena istina

Nedavno je sud u Washingtonu otkrio grozote malverzacija velike farmacije, zapravo nakon godina povlačenja po sudovima javnost je saznala kako su tri najvažnija svjetska antipušačka eksperta na platnoj listi farmaceustkih kompanija (Pfizer i Glaxo Smith Kline), te da su oni u isto vrijeme i glavni urednici globalnih upozorenja o štetnosti duhana. Skraćene verzije njihovih radova možete naći na svakoj kutiji duhana i oni glase ovako:

Pušenje ubija
Pušenje može izazvati polaganu i bolnu smrt
Pušenje smanjuje životni vijek
Prestanak pušenja umanjuje rizik od smrtnih srčanih ili plućnih bolesti
Pušenje ozbiljno šteti vama i drugima oko vas
Pušenje uzrokuje rak pluća
Pušenje stvara ovisnost
Pušenje može usporiti krvotok i prouzročiti impotenciju

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Гостин on Чет Окт 08, 2015 9:58 pm

Ti isti ljudi su s druge strane bili na platnoj listi američke Vlade koja ih ja zaposlila kako bi otkrili učinke duhana na ljudsko zdravlje te kako bi stvorili ono što se danas naziva: „A Report of the Surgeon General“ izdanje iz 2006. koje kao znanstvenu antipušačku „Bibliju“ koriste sve druge države svijeta.

Пушење цигари Surgeon-iz-2006

“Biblija” antipušačke kampanje i osnova svih zakona protiv pušenja duhana i njegove prodaje. Na žalost sve što piše spomenutoj knjizi je LAŽ!

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Гостин on Чет Окт 08, 2015 9:58 pm

Znanstveni antipušački eksperti koji su napisali već spomenuto djelo su bili plaćenici velike farmacije zadnjih tridesetak godina, te su zahvaljujući njihovom utjecaju iste zaradile milijarde dolara, na proizvodima za prestanak pušenja, antidepresivima i sličnim „lijekovima.“

Washingtonski federalni sud je pomno objasnio vezu između glavnog urednika Suregon Generala (SG) dr. Jonathana Sameta i velike farmacije te načina na koji je napravio zaključak o negativnim utjecajima pasivnog pušenja. Samet je zaključio kako je pasivno pušenje smrtno opasno te da se protiv takve prijetnje jedino može boriti s potpunom zabranom pušenja duhana. Interesantno je kako je Svjetska zdravstvena organizacija tijekom 80. godina XX. vijeka platila desetke milijune dolara kako bi prominentni stručnjaci pokušali pronaći vezu između bolesti i pasivnog pušenja, no unatoč prisiljavanju desetaka tisuća miševa, štakora i pasa da mjesecima udišu duhanski dim (u vrijednosti 250 cigareta dnevno), niti jedan od njih nije dobio rak pluća i respiratorne smetnje, te je 12000 stranica istraživanja brzo zaboravljeno i stavljeno pod tepih znanstvene cenzure. Sametov „znanstveni zaključak“ je bio predmet spora no utjecaj i zaključci Surgeon Generala su iznad bilo kojih drugih znanstvenih radova te se niti jedan neovisan znanstvenik ne može nositi s nečim što je potkovano sa stotinama milijuna dolara vrijednim marketingom velike farmaceutske mafije.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Гостин on Чет Окт 08, 2015 9:59 pm

Пушење цигари Jonathan-samet-stariji-urednik-surgeon-generala

Jonathan Samet, stariji urednik Surgeon Generala, donedavno neprikosnoveni autoritet za antipušačku kampanju, predsjednik brojnih odbora u FDA, WHO i autor brojnih lažnih informacija i izvješća koje su prihvatile gotovo sve vlade svijeta.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Гостин on Чет Окт 08, 2015 9:59 pm

Unatoč čistoj laži koju je plaćenik Samet prezentirao Američkoj vladi i svjetskoj javnosti, nakon izdanja SG-a 2006., pokrenuta je globalna hajka na pušače te su stvoreni zakoni i restrikcije pušenja, prodaje i distribucije duhana koje svi danas moramo poštivati.

Od 2006. do danas GSK i Pfizer su na zamjenama za pušenje i preparatima za prestanak pušenja zaradili milijarde dolara, unatoč činjenici kako su njihovi proizvodi opasni po zdravlje korisnika te da izazivaju ozbiljne psihičke i fizičke smetnje, uključujući i samoubojstva i ubojstva.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Гостин on Чет Окт 08, 2015 9:59 pm

Пушење цигари Regina-benjamin

Jedna od najvažnijih liječnica vojske SAD-a Regina Benjamin, obrazlaže Sametove navode o štetnosti pušenja i njegove zaključke SG-a, ovaj događaj je snimljen 2010. godine. U pozadini vidite Sameta. Američka vojska “zna” što je dobro za ljude?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Гостин on Чет Окт 08, 2015 9:59 pm

Osim Jonathana Sameta na optuženičkoj klupi su se našli i stariji urednici SG-a, Neal Benowitz i Jack Henningfiled, koji su uz već spomenuto imali i status specijalnih savjetnika nama dobroj poznatoj FDA. Jonathan Samet je pored svega bio predsjednik TPSAC-a (Vladinog odbora za nadzor duhanskih proizvoda), dok je Jack Henningfiled bio član predsjedništva TPSAC-a.

Nakon što je dokazano na sudu kako je spomenuti trojac omogućio direktnu prodaju proizvoda poput Nicorette, te da je zahvaljujući njima omogućeno uklanjanje duhanskih kompanija iz igre i ostvarivanje profita velike farmacije, sudac federalnog suda u Washingtonu je naredio da se isti odmah smijene s položaja te da se pod hitno revidiraju njihovi zaključci iz GS-a uz eventualnu doradu zakonskih regulativa o prodaji i utjecaju duhana na ljude.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Гостин on Чет Окт 08, 2015 10:00 pm

Пушење цигари 1-robin-rosenberg-sudi

Sutkinja Robin Rosenberg pregledava stare reklame za duhanske proizvode, tijekom suđenja duhanskim kompanijama, privatne osobe koje su podigle tužbu protiv duhanskih kompanija su koristile CG zaključke o cigaretnoj ovisnosti i opasnosti pušenja.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Гостин on Чет Окт 08, 2015 10:00 pm

Najodvratnije od svega je da su već spomenuti eksperti bili glavni svjedoci u svim federalnim sudskim slučajevima protiv duhanske industrije, oni su omogućili, kao vladini službenici, da duhanska industrija izgubi svaki sudski slučaj u zadnjih 30 godina, te su zahvaljujući njihovoj ekspertizi, duhanske kompanije bile primorane platiti na stotine milijardi dolara odštete ljudima koji su navodno izgubili zdravlje pušenjem cigareta.

Sud je također zaključio da se svi znanstveni radovi i zaključci o SG-u moraju maknuti iz znanstvenih edicija, medicinskih knjiga, znanstvenih žurnala i web portala te je u isto vrijeme zabranio američkoj vladi i FDA da se koriste bilo kojim njihovim radom vezanim za duhan i ljudsko zdravlje.

Zabranjeno je i korištenje njihovog SG-a iz 2006. i znanstvenog izvješća o duhanu iz 2010., koji je uzrokovao povlačenje cigareta s okusom mentola iz prodaje. Također je naređeno da FDA ispravi sva svoja upozorenja, odredbe i naputke na svojim web stranicama te da se maknu njihovi uraci iz državnog arhiva.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Гостин on Чет Окт 08, 2015 10:00 pm

Prema riječima iz presude suca Richarda Leona, zaključci trojca se moraju uzeti kao „netočni“ i „krajnje nepouzdani“ jer su njihove odluke bile direktno kontrolirane kroz nadzorne odbore GSK-a i Pfizera. Sudac je dodao kako su isti sjedili u odborima već spomenutih farmaceutskih kompanija te da su se zalagali za svijet bez duhana, te da je njihov rad izrazito pristran i pun opasnih kršenja zakona o neovisnosti visokih vladinih službenika te da se primanje mita nikako ne smije tolerirati.

Sudac se također pozvao na njihovo glorificiranje preparata za prestanak i zamjenu pušenja, te je dodao da se takvi zaključci također moraju izbrisati iz vladinih spisa i zakonskih regulativa.

Federalni sud u Washingtonu je pravomoćnu presudu donio sredinom 2014. godine no na žalost ništa se nije promijenilo. Mi na paklicama cigareta još uvijek imamo lažne navode spomenutog trojca, duhan se ne smije otvoreno prodavati i reklamirati, medicina još uvijek smatra kako je pušenje štetno za ljude, zdravstvena osiguranja još uvijek smatraju pušače narizičnijom skupinom, zakoni još uvijek limitiraju korištenje duhana, a farmaceustka mafija još uvijek zarađuje na antipušačkoj kampanji i našem strahu od raka pluća.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Гостин on Чет Окт 08, 2015 10:00 pm

Srećom po nas, sve je više znanstvenika koje moć farmaceutske mafije ne može zastrašiti. Epidemiolog i stručnjak za kancerogena oboljenja dr. Geoffrey Kabat, koji je napravio neovisno istraživanje o učincima pasivnog pušenja na ljude je nedavno izjavio slijedeće:

„Samo neki znanstvenici vjeruju kako je pasivno pušenje opasno za ljude. Najveći broj studija nije uspio pokazati nikakvu vezu između pasivnog pušenja i stvaranja raka ili pak stvaranja respiratornih problema. Zapravo nema dokaza o tome kako se rak može dobiti pasivnim pušenjem čak i ako se dim udiše od rođenja i ako takvo što traje nekoliko desetljeća.“

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Гостин on Чет Окт 08, 2015 10:01 pm

Пушење цигари Hyping-health-risk

Odlična knjiga vrsnog znanstvenika.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Гостин on Чет Окт 08, 2015 10:01 pm

Kabat je svoja istraživanja i suludu antipušačku kampanju razotkrio u knjizi „Hyping Health Risk,“ te vam je od srca preporučamo ako želite saznati još više detalja o ovoj temi.

Unatoč zaključcima suda kako nas je Samet sve prevario ovaj vrli znanstvenik je netom nakon izlaska GS-a 2006., godine zaključio slijedeće:

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Гостин on Чет Окт 08, 2015 10:01 pm

„Debata je gotova, ne postoji sigurna razina pasivnog pušenja. Točka.“

Vjerovali ili ne, Samet je toliko bio u dosluhu s farmaceutskom mafijom da se u isto vrijeme pisanja GS-a grozničavo stvarala paleta proizvoda za prestanak i zamjenu pušenja, nekoliko dana nakon objave GS-a, farmaceutska mafija je na tržište pustila na stotine različitih proizvoda. Nikome u FDA i američkoj politici nešto takvo nije bilo sumnjivo.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пушење цигари Empty Re: Пушење цигари

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот