ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by reiter on Чет Апр 16, 2015 10:32 pm

ууу,ама си брз...ништо само така да проверам..гледам си прекинал тука да пишуваш....уживај

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Фири1 on Чет Апр 16, 2015 10:34 pm

Ма многу си умен бе да ебеш нели ти се покажува како некой напише пост па за тоа сум брзSmile Шо да уживам слаба работа, форумот е забранет во Македония нема луге....

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by reiter on Чет Апр 16, 2015 10:36 pm

кој форум е забранет..мелница ли..ова е најслободен форум..еве пробај..и марсовец да се наречеш никој нема ништо да ти рече..пробај онака..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Фири1 on Чет Апр 16, 2015 10:45 pm

Нема етнички само 1-2 ца. скучно е.

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by reiter on Чет Апр 16, 2015 10:46 pm

фири за кого гласаш во бугарија..на која партија си наклонет

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Фири1 on Чет Апр 16, 2015 10:49 pm

Последните 2 пати за никой. Исти се бе, апсолутно исти. Нели збориме за поголемите партии.

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by reiter on Чет Апр 16, 2015 10:51 pm

добро сега не си излегол да гласаш,,,ама сепак имаш некоја определба и партија која си ја гласал до сега

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by osa on Чет Апр 16, 2015 10:54 pm

reiter напиша:кој форум е забранет..мелница ли..ова е најслободен форум..еве пробај..и марсовец да се наречеш никој нема ништо да ти рече..пробај онака..
taka forumdzija brani go forumot od shtetnici ,isto kako da e tvoj !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Фири1 on Чет Апр 16, 2015 11:04 pm

reiter напиша:добро сега не си излегол да гласаш,,,ама сепак имаш некоја определба и партија која си ја гласал до сега
Яс имам опрделба допагя ми се како е во Швеция, Англия ама кай нас нема кой да я оствари. Инаку сум гласал на принципот против-засерат се тие на власт и гласа за най-мокната пария коя може да ги тргне од власт за да не ми се изгуби гласот ако е за некоя мала партия коя не може да мине 4%. Гласал сум првин за СДС ама не за вашиотSmile Уш беше десна партияSmile Потоа за царот кой го тргна СДСSmile Потоа за БСП коя го тргна царот, потоа за ГЕРБ и поледните 2 пати за никой оти се мошеници и криминалци исти како Груйо и фамилията Wink Само ЕУ ги спират да не се засерат ептем како груйо ама пак се исти. Порафинирани ама крадат. Не мислат како да е подобро за народот.

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Фири1 on Чет Апр 16, 2015 11:10 pm

Барем да крадат ама да мислат и за народот,а они 80% крадат и 20% прават нешто 15% неуспешно. Е за тоа сега не сме барем како Полска ние тие во 80-тите години ги дониравме со храна и облека оти беа тотална мизерия. романия исто беа многу бедни со по 2 часа телевизия на ден. Сега и тие се пред нас, верно со малко ама пред.

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Фири1 on Чет Апр 16, 2015 11:13 pm

Ако не се фондовите на ЕУ ние ке фалираме, се се врти около нив. Нема фабрики, нема производство. Се е концентрирано во софия и неколку други поголеми градови.

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Фири1 on Чет Апр 16, 2015 11:15 pm

Ако се вратат сите тие дека се на раота во ЕУ невработеноста ке стане како кай вас 30%Smile Абе малку подобре сме от вас ама не многу Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Фири1 on Чет Апр 16, 2015 11:46 pm

Удби ай прашай нешто друго бе? Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by osa on Пет Апр 17, 2015 7:10 pm

pak nekoj gi smeshal lonchinjata ,ili nekomu mu se mesha vo shtipkite ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Tenija on Пон Апр 20, 2015 9:09 am

Не ги смешал.

....forumot i chlenovite na forumot ne se tema za diskusija....

Tenija

Број на мислења : 2
Join date : 2015-04-15
Местолокација : Skopje

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот