В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 1 of 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пон Апр 06, 2015 5:27 pm

Osa, chasti go onoj Patanarot so eden shtok. On drugo ne zasluzhuva!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пон Апр 06, 2015 5:40 pm

Aaaa, da! Osa pushti mu i Lepa Brena!!!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Апр 06, 2015 10:42 pm

kiBik напиша:Osa, chasti go onoj Patanarot so eden shtok. On drugo ne zasluzhuva!

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Апр 06, 2015 10:52 pm

kiBik напиша:Aaaa, da! Osa pushti mu i Lepa Brena!!!
eve i pesnichkata 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Вто Апр 07, 2015 8:35 am

dobro utro pochituvani gosti vo meanata ...kolku e ubavo koga ke si stanesh na vreme ,pa imash i vreme za vo meana da se napiesh eden chaj ,da si pomuabetish ,i posle da odish na ostvaruvanje ....momche donesi mi eden chaj od majchina dushichka so malku limon i med ...momichki odnesete edno kafe na gospodinot so dukserkata shto e  na masata pokraj prozorot.....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Вто Апр 07, 2015 7:49 pm

dobro vecher pochituvani gosti vo meanata ....momche donesi edna chashka shtok ...ajde momichki donesete i za gospodata po edno pivo da se napijat .....
eve edna pesnichka za dobro raspolozenie .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Вто Апр 07, 2015 7:51 pm

Добровечер на сите во меаната. Може една струмичка мастика. И Калинда сигурно ќе сака да испиеме по една заедно.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda on Вто Апр 07, 2015 7:56 pm

охо ,ова некој ме кани на пијалок ?
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 474
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Вто Апр 07, 2015 7:58 pm

Секако дека те канам. А еве и Реитер ќе ни се придружи. Уште меанџиката да видиме каде се изгубила.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda on Вто Апр 07, 2015 7:59 pm

А мезе даваш или не ?
место мезе ,ми нудиш "реитер"......
јас прифакам ,а он ?
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 474
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Вто Апр 07, 2015 8:00 pm

Реитеру, веднаш доаѓај.. Дамава итно те бара.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Вто Апр 07, 2015 8:01 pm

e kade sum se izgubila ? 
dojdov ,pijam i slusham muzika ...
vie porachavte

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Вто Апр 07, 2015 8:02 pm

Kalinda напиша:охо ,ова некој ме кани на пијалок ?
моме не се срами,влези..тука сите се каваљери.. Wink

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Вто Апр 07, 2015 8:03 pm

Gledaj kakvo drushtvo se sobralo...Ima mesto i za mene...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda on Вто Апр 07, 2015 8:06 pm

а така реитеру ,не се срамам !
кој плака ,да знам што да порачам ?
п.с. јас не дојдов за сите ,за тебе !
во понудата си ти Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 474
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Вто Апр 07, 2015 8:07 pm

Така е Реитер, се одбор јунаци сме овде. Јас со мастика ќе започнам, а тоа и го предложив и на Калинда. Ќе се приклучиш или ќе пиеш нешто друго?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Вто Апр 07, 2015 8:09 pm

не е ништо чудно и не сум изненаден..секогаш кога сум во меана или кафе бар девојките кај мене идат и другарите ми љубоморат..таква ми е ѕвездата....

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Вто Апр 07, 2015 8:09 pm

A da vi go ispratam jas Mile HILTA vo meana??? Terasa se nadevam imate???

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda on Вто Апр 07, 2015 8:10 pm

Teo напиша:Gledaj kakvo drushtvo se sobralo...Ima mesto i za mene...
секако дека има место ,
од една страна седна реитер ,
од другата седни ти ?
победникот на крај ке го
прогласиме ?
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 474
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Вто Апр 07, 2015 8:10 pm

Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Вто Апр 07, 2015 8:12 pm

храбра си...веќе ми се потат дланките од твојот прекрасен мирис..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda on Вто Апр 07, 2015 8:14 pm

reiter напиша:храбра си...веќе ми се потат дланките од твојот прекрасен мирис..

не само во виртуелниот свет ,
туку и во реалноста сум храбра !
сигурен си ?......
мислам за дланките ,да не помислиш
за нешто друго
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 474
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Вто Апр 07, 2015 8:15 pm

A kade li otide kalifot...Kje beshe dobro da proveri gabaritot dali odgovara za hilta, ili kje zememe dinamit...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Вто Апр 07, 2015 8:16 pm

сигурен сум за дланките како не...а ти на што помисли од што ми се потат дланките?па ти кажав..малку од мирисот ама изгледа ќе од ладното испотено пиво Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Вто Апр 07, 2015 8:18 pm

Tuka sum, ne berete gajle! Pakuvam opremata ...utre sum v"Bitola! Twisted Evil
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот