В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 5 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 12:15 pm

E pa vo toa shto jas i kalifot sme naumile da go pravime so Severina za tebe nema mesto... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Чет Апр 09, 2015 12:22 pm

Teo напиша:E pa vo toa shto jas i kalifot sme naumile da go pravime so Severina za tebe nema mesto... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Що ке й правите на момето? Ке я гъделичкате??? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 12:26 pm

Ne ti kazhuvame, da se mislish...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Чет Апр 09, 2015 12:33 pm

kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Чет Апр 09, 2015 12:55 pm

расположен сум за ракија..има ли друшка?незнам дали прават за мезе сарма?ако има може 3-4 топки сарма со павлака...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Чет Апр 09, 2015 12:56 pm

Бе вие почивате ли утре?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Чет Апр 09, 2015 12:59 pm


_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 1:01 pm

kiBik напиша:Бе вие почивате ли утре?

Da...Utre e neraboten den...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Чет Апр 09, 2015 1:04 pm

Teo напиша:
kiBik напиша:Бе вие почивате ли утре?

Da...Utre e neraboten den...

за кој како работен или неработен ден..за мене сите се неработни... Very Happy


_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 1:15 pm

reiter напиша:
за кој како работен или неработен ден..за мене сите се неработни...
Very Happy

Veruvam naogjash nachin da se spravish so slobodnoto vreme...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Чет Апр 09, 2015 1:31 pm

Teo напиша:
reiter напиша:
за кој како работен или неработен ден..за мене сите се неработни...
Very Happy

Veruvam naogjash nachin da se spravish so slobodnoto vreme...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Чет Апр 09, 2015 1:33 pm

хмм,веќе два дена скока компјутерот како баскет..еве и последната порака ми се испрати кој знае каде.. bounce

правиш ли друштво Тео со ракијава или да менувам сармата за друго мезе?

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Чет Апр 09, 2015 1:58 pm

нека..штом никој неќе сам ќе терам...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Чет Апр 09, 2015 6:27 pm

kiBik напиша:
Teo напиша:E pa vo toa shto jas i kalifot sme naumile da go pravime so Severina za tebe nema mesto... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Що ке й правите на момето? Ке я гъделичкате??? Suspect
Sto ke i praime na mometo? ? ?
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 6:31 pm

Ostaj go...Voajer... Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 6:45 pm

Hamad bim Khalifa напиша:
kiBik напиша:
Teo напиша:E pa vo toa shto jas i kalifot sme naumile da go pravime so Severina za tebe nema mesto... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Що ке й правите на момето? Ке я гъделичкате??? Suspect
Sto ke i praime na mometo? ? ?

Мислам дека тоа значи "ќе ја скокоткате". Верувам ќе прочита некој од членовите на форумот од Бугарија и ќе ни каже за сигурно.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 7:12 pm

И пак меаната навечер празна. Што циции ќе бевте, по една ракија не саката да се напиете. За салата сигурно збор не станува.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda on Чет Апр 09, 2015 8:12 pm

Јас дојдов ,а пак нема никој ?
ја затворивте меаната ?
ништо со бомбите !
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 471
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 8:13 pm

Па каде си ти Калиндичке? Од кога чекам некој да влезе во меаната. Сакаш мастика? Ама не за џвакање.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda on Чет Апр 09, 2015 8:15 pm

сакам ,ама кој ке ме послужи ,
зарем ТИ ?
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 471
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 8:16 pm

За тебе, нема проблем. Само ти седи и уживај.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 8:17 pm

Ева оваа беше со мраз, но додека да дојде до нас се растопил.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda on Чет Апр 09, 2015 8:17 pm

а гостите други кај се ?
да не слушаат бомби ? ха ха ха !
денес нема !
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 471
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 8:18 pm

Ej, koj toa me barashe??? Nebanjatata Kalinda???

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda on Чет Апр 09, 2015 8:20 pm

поише ми личи на турско "мастика " ,
отколку на струмичка мастика ?
а мезе ,што има ?
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 471
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот