В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 6 of 40 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda on Чет Апр 09, 2015 8:21 pm

ти кога провери дали сум небањата ?
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 471
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 8:21 pm

Само ти кажи. И мезе ќе набавиме.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda on Чет Апр 09, 2015 8:22 pm

јас ги барав сите гости ,не само тебе ?
и онаа кај е што пушта музика ?
не се пие на суво ?
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 471
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 8:23 pm

Kalinda напиша:ти кога провери дали сум небањата ?

Pa nebanjata si...I plus vo pogreshna meana...I toa shto go narachuvash e pogreshno...Mastika i krastavici od kaj Zaev...Kje te izbrkaat od shtab...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 8:24 pm

Kalinda напиша:јас ги барав сите гости ,не само тебе ?
и онаа кај е што пушта музика ?
не се пие на суво ?

Sakash da se druzish so Reiter i kalifot??? Ovoj vtoriot ne ti go preporachuvam... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda on Чет Апр 09, 2015 8:24 pm

luxor напиша:Само ти кажи. И мезе ќе набавиме.

ајде де ,и одма краставици со пестициди ?
донеси марула без додатоци ?
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 471
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 8:25 pm

Не може. Денес Тео беше во набавка, па донел се и сешто од Струмица. Мисли да те превоспитува. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda on Чет Апр 09, 2015 8:26 pm

Teo напиша:
Kalinda напиша:јас ги барав сите гости ,не само тебе ?
и онаа кај е што пушта музика ?
не се пие на суво ?

Sakash da se druzish so Reiter i kalifot??? Ovoj vtoriot ne ti go preporachuvam... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

зошто ? многу е ЈАК ???
у дружбата !
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 471
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda on Чет Апр 09, 2015 8:27 pm

не сум по ваш терк воспитана ?
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 471
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 8:27 pm

Jak e...Od nebanjati pravi banjati...Plus i bojata im ja menuva... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 8:28 pm

Kalinda напиша:не сум по ваш терк воспитана ?

Ne sekiraj se...Sega kje dojde i Reiterot pa kje te vospitame...Po terkot na demokratijata... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda on Чет Апр 09, 2015 8:30 pm

мислиш ке се исплашам ?
веке го провоцирав ,ама слабо !
поише ко импотентен ми стои ?
гледам и тема си му стаил у здравје
па и убавина ...убав тој ...
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 471
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 8:30 pm

А каде навистина исчезнаа Реитер и калифот. Баш кога е најзабавно во меана. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 8:31 pm

Kalinda напиша:мислиш ке се исплашам ?
веке го провоцирав ,ама слабо !
поише ко импотентен ми стои ?
гледам и тема си му стаил у здравје
па и убавина ...убав тој ...

Chekaj, koga kje dojde toj kje ti odgovori...Na svoj nachin... Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda on Чет Апр 09, 2015 8:32 pm

Teo напиша:
Kalinda напиша:не сум по ваш терк воспитана ?

Ne sekiraj se...Sega kje dojde i Reiterot pa kje te vospitame...Po terkot na demokratijata... Twisted Evil
овој ко оние од средна класа ми стои ?
ке му пишеш и ке ја здувне !
на бајачка да го носите !
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 471
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 8:33 pm

Bajachki samo vie nebanjatite koristite...Zatoa bombite vi pukaat vo faca... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda on Чет Апр 09, 2015 8:34 pm

таа како ја викаше ?
меанџика или менаџерка ?
кај ја снема ?
еве мастикава при крај ми е ?
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 471
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 8:35 pm

Осааааа, доаѓај. Овие ќе се испотепаат. Човек не може ракија на мира да се напие од бањати и небањати. Плус ми ја нервираат Калинда.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 8:36 pm

Kalinda напиша:таа како ја викаше ?
меанџика или менаџерка ?
кај ја снема ?
еве мастикава при крај ми е ?

Pa nemoj samo da piesh...Ponekogash i zamezi...Do koga kje ve ucham jas bre nebanjati... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Чет Апр 09, 2015 8:36 pm

кој ме бара?

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda on Чет Апр 09, 2015 8:37 pm

Teo напиша:Bajachki samo vie nebanjatite koristite...Zatoa bombite vi pukaat vo faca... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ние?
Кои бомби ?
во фаца ни пукале ?
Чекај уште некој ден ,
па ке видиш што е бомба ?
кога ке го видиш зајко у апс!
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 471
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 8:37 pm

Па доаѓај бе Реитер. Гледаш забава правиме. Кажувај што ќе пиеш.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Чет Апр 09, 2015 8:39 pm

luxor напиша:Па доаѓај бе Реитер. Гледаш забава правиме. Кажувај што ќе пиеш.
па јас преѓеска пиев ракија..сега да префрлам на пиво...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 8:39 pm

Kalinda напиша:
Teo напиша:Bajachki samo vie nebanjatite koristite...Zatoa bombite vi pukaat vo faca... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ние?
Кои бомби ?
во фаца ни пукале ?
Чекај уште некој ден ,
па ке видиш што е бомба ?
кога ке го видиш зајко у апс!

Ponapred od tebe kje napravime banjata otkolku Zaev da go uapsat.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 8:40 pm

reiter напиша:
luxor напиша:Па доаѓај бе Реитер. Гледаш забава правиме. Кажувај што ќе пиеш.
па јас преѓеска пиев ракија..сега да префрлам на пиво...

Па може. Само треба да ја почекаш Оса да дојде, или треба сам да се послужиш.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 40 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот