В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 37 of 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Мај 03, 2015 2:35 am

reiter напиша:да да.....секое изгреј сонце го гледаат..јапонска традиција
pa posle zborat vredni bile ...tak normalno ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Мај 03, 2015 2:37 am

ај беља...и кличко го испуштив та и овие за денес боксачите...е па малер сум...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Мај 03, 2015 2:38 am

reiter напиша:
osa напиша:
reiter напиша:оса..ти се спие ли?
ti kazav ne ,koga ke mi se prispie ke ti najavam ,moze taka
абе јас поставив тема во спорт со Бокс..ама никој нема гледам заинтересирано....вртам на даљинското цело време и неможам да фатам во колку часот е боксот?..ќе пропуштам....
koj boksuva ....snimka e ili direkten prenos ....ako e od amerika obichno e okolu 3 po polnoch ...spored muhamed ali shto se sekavam shto sum gledala koga bev mala  Embarassed a na koja TV treba da ima ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Мај 03, 2015 2:40 am

ставив во тема спорт...до мене е ..малер сум..батериите ги цркнав на далечинското и нема ништо...на телекабел сум..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Мај 03, 2015 2:41 am

reiter напиша:ај беља...и кличко го испуштив та и овие за денес боксачите...е па малер сум...
klichko boksuval ?   izvini ako sum jas vinovna shto go propushti boksot  Smile

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Мај 03, 2015 2:42 am

кличко беше пред некое време..овие се сега...кличко победи

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Мај 03, 2015 2:43 am

reiter напиша:ставив во тема спорт...до мене е ..малер сум..батериите ги цркнав на далечинското и нема ништо...на телекабел сум..
a na koja programa trebashe da ima ?
mislish onie sportskite kanali sport klub 1,2,3,

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Мај 03, 2015 2:45 am

е па вртам цело време...нема...и на тв програмите барав нема...затоа прашав дали некој знае во колку часот е и на која програма ќе ги има...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Мај 03, 2015 2:45 am

porano pratev i boks ,no odamna ne sum zirnala nishto ...kako se vikashe onoj hrvatot crocap li ili neshto taka

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Мај 03, 2015 2:47 am

reiter напиша:е па вртам цело време...нема...и на тв програмите барав нема...затоа прашав дали некој знае во колку часот е и на која програма ќе ги има...
aha sega te razbrav ! sigurno posle tri po polnok ...ushte malku ti ostana da pochekash ....shto po boksot?????
neli fudbal beshe ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Мај 03, 2015 2:48 am

само јас и ти сме на форумот..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Мај 03, 2015 2:49 am

каков фудбал?

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Мај 03, 2015 2:49 am

neznam ....tuka sum vo meanata ,i ne sum zirnala ...
ti prechi ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Мај 03, 2015 2:50 am

pa mislam deka igrashe sportska ...me zezash neshto ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Мај 03, 2015 2:50 am

ај ај ај... Very Happy смешки..јас и ти како оној филмот..слепиот и глувиот... Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Мај 03, 2015 2:51 am

Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Мај 03, 2015 2:55 am

reiter напиша:ај ај ај... Very Happy смешки..јас и ти како оној филмот..слепиот и глувиот... Very Happy
MOLAM

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Мај 03, 2015 2:56 am

не за фудбал...за бокс меч прашав?не се разбравме..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Мај 03, 2015 2:57 am

reiter напиша:Very Happy
ne sme sami na forum ! ima 6 gosti shto ne druzat ...zoshto ti e bitno dali sme samo nie ili ne

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Мај 03, 2015 2:58 am

http://tv.aladin.info/6242-ne-vidim-zlo,-ne-cujem-zlo

na ova mislev Very Happy
јас за бокс ти за фудбал Very Happy ..го имаш ли гледано овој филм..комедија е,,

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Мај 03, 2015 3:00 am

гости??? немаат храброст....немаат слобода...тие се самозатворени во себе

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Мај 03, 2015 3:00 am

reiter напиша:не за фудбал...за бокс меч прашав?не се разбравме..
znam i te razbrav deka prashuvash za boks ,no mi dojde chudno zoshto prashuvash za boks ,poshto znam (barem taka mislam deka znam)deka uplakashe na kladilnica (za fudbalski utakmici)

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Мај 03, 2015 3:02 am

osa напиша:
reiter напиша:не за фудбал...за бокс меч прашав?не се разбравме..
znam i te razbrav deka prashuvash za boks ,no mi dojde chudno zoshto prashuvash za boks ,poshto znam (barem taka mislam deka znam)deka uplakashe na kladilnica (za fudbalski utakmici)
па секое машко (во последно време гледам и женски) играат во кладилница..ете..сите играат..јас скромно по 50 денари..толку

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Мај 03, 2015 3:04 am

reiter напиша:http://tv.aladin.info/6242-ne-vidim-zlo,-ne-cujem-zlo

na ova mislev Very Happy
јас за бокс ти за фудбал Very Happy ..го имаш ли гледано овој филм..комедија е,,
ne ne sum go gledala ovoj film ....
okolu sportot super te razbrav ...shto se zbuni ...demek ne si igral sportska ili shto ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Мај 03, 2015 3:07 am

osa напиша:
reiter напиша:http://tv.aladin.info/6242-ne-vidim-zlo,-ne-cujem-zlo

na ova mislev Very Happy
јас за бокс ти за фудбал Very Happy ..го имаш ли гледано овој филм..комедија е,,
ne ne sum go gledala ovoj film ....
okolu sportot super te razbrav ...shto se zbuni ...demek ne si igral sportska ili shto ?
еве гледај го филмот..да те насмее и расположи...јас ја пикам главата под перница белки ќе заспијам...до утре ..позз..
http://filmovinadlanu.com/publ/strani_filmovi/action/see_no_evil_hear_no_evil_1989/13-1-0-29061

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 37 of 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот