Што се дешава со опозицијата?

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Што се дешава со опозицијата?

Пишување by Kezhman velichanstveni on Сре Јан 14, 2015 9:59 pm

Фири напиша:Кои се тие "други" форуми бе? Оваj на кинг нe го сметам за форум, педерот модератор на аllo.bg исто. Само мир и дружба со малце котек се разбира. Можиш ли малце да смениш тие бои ова бело ке ми извади очите?

Kaj si be Firi.Kamo pozdrav za mene ?

_________________
Nema predavanje,nema oprostuvanje,nema zaboravanje.
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Број на мислења : 120
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што се дешава со опозицијата?

Пишување by Kezhman velichanstveni on Сре Јан 14, 2015 10:08 pm

Treba da se zapamtat site golemi firmi vo Makedonija,bilo privatni,bilo drzhavni koi vo vremeto na ovaa vlada zaboravija da se reklamiraat vo opozicionite glasila.
I ne e losho ova javno da im se kazhe bez spomnuvanje iminja.
Pa oni neka se cheshlaat koi se.

_________________
Nema predavanje,nema oprostuvanje,nema zaboravanje.
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Број на мислења : 120
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што се дешава со опозицијата?

Пишување by трендафил on Вто Мај 24, 2016 7:41 pm

Фирмите се рекламираат на медиумите штоимаат повеќе гледачи, слушатели, читатели... Не ги интересира политиката. Тоа што Телма телевизија е повеќекратно помалку гледана од Сител, на пример, покажува и какво мислење имаат гледачите за политиката на партиите што се поддржани од одреден медиум. Таква е поддршката и на гласањето. Па изгледа се додека телма не стане најгледана телевизија СДСМ ќе бега од избори.

_________________
Негација на негативното.
Смрт на фашизмот - слобода на народот.

трендафил

Број на мислења : 4101
Join date : 2015-04-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што се дешава со опозицијата?

Пишување by Гостин on Пет Мај 27, 2016 10:25 am

Te izlazhale vo shtab Trendafile...Shitel go gledaat samo zombiranite papagali koi vo deneshno vreme mozhat da se izbrojat na prsti...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што се дешава со опозицијата?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот