КЕ СЕ ОБЕДИНИ ЛИ ОПОЗИЦИЈАТА околу Заев

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

КЕ СЕ ОБЕДИНИ ЛИ ОПОЗИЦИЈАТА околу Заев  - Page 2 Empty Re: КЕ СЕ ОБЕДИНИ ЛИ ОПОЗИЦИЈАТА околу Заев

Пишување by osa on Нед Апр 12, 2015 10:33 am

reiter напиша:мора секој да си одработе на терен и да придонесе за пад на груевски а не да добие на тацна разни повластици за кои некои други си одработиле ...
tochno taka Reiter !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

КЕ СЕ ОБЕДИНИ ЛИ ОПОЗИЦИЈАТА околу Заев  - Page 2 Empty Re: КЕ СЕ ОБЕДИНИ ЛИ ОПОЗИЦИЈАТА околу Заев

Пишување by Фири1 on Вто Апр 14, 2015 3:00 pm

Мене ми е чудно зошто Любчо не реагира поостро. сигурно го има и него снимено во нешто матно и за тоа кюти Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

КЕ СЕ ОБЕДИНИ ЛИ ОПОЗИЦИЈАТА околу Заев  - Page 2 Empty Re: КЕ СЕ ОБЕДИНИ ЛИ ОПОЗИЦИЈАТА околу Заев

Пишување by reiter on Вто Апр 14, 2015 3:21 pm

[quote="Фири1"]Мене ми е чудно зошто Любчо не реагира поостро. сигурно го има и него снимено во нешто матно и за тоа кюти Smile[/quote

чудно е,кој знае може ја остри сабјата..има многу за сечење Smile

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

КЕ СЕ ОБЕДИНИ ЛИ ОПОЗИЦИЈАТА околу Заев  - Page 2 Empty Re: КЕ СЕ ОБЕДИНИ ЛИ ОПОЗИЦИЈАТА околу Заев

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот