ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by osa on Нед Апр 12, 2015 12:02 am

Почитувани  мелничари нека ви е честит празникот Велигден 
нека воскреснатиот господ бог ви донесе многу срека и радост во животот ,
нека бог ви дари многу љубов и здравје ,на вас и на вашите најблиски .

Х Р И С Т О С    В О С К Р Е С Е    -   В И С Т И Н А  В О С К Р Е С Е 


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by Гостин on Нед Апр 12, 2015 12:08 am

Na site neka ni e chestit najgolemiot hristijanski praznik Veligden...HRISTOS VOSKRESE...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by osa on Нед Апр 12, 2015 12:10 am

ВИСТИНА  ВОСКРЕСЕ  Тео  ,за многу години нека е празникот !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by Гостин on Нед Апр 12, 2015 12:11 am

НАВИСТИНА ВОСКРЕСНА...честит празник на сите христијани...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by tmoro on Нед Апр 12, 2015 12:51 am

Нека ни е честит денот на Христовото Воскресение-Велигден

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by osa on Нед Апр 12, 2015 1:25 am

за многу години тморо ,навистина воскресе !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Апр 12, 2015 4:45 am

NAVISTINA VOSKRESNA!!!
Cestit praznik, za mnogu godini neka e!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by osa on Нед Апр 12, 2015 8:17 am

Честит празник и на тебе Калифу ,за многу години да е !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by Kalinda on Нед Апр 12, 2015 9:21 am

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 474
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by хан Ацо on Нед Апр 12, 2015 9:23 am

Во истина воскресе!
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by reiter on Нед Апр 12, 2015 9:31 am

Навистина Воскресе.

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by Гостин on Нед Апр 12, 2015 9:47 am

Sotircho gledam tuka si...Ajde vlezi i chestitaj go najgolemiot hristijanski praznik...Politikata kje ja ostavime za ponatamu...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by osa on Нед Апр 12, 2015 9:50 am

хан Ацо напиша:Во истина воскресе!
za mnogu godini praznikot han Aco

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by osa on Нед Апр 12, 2015 9:53 am

reiter напиша:Навистина Воскресе.
CHestit Veligden prijatele ,Hristos voskresna za da te daruva so sreka ,zdravje i ljubov !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by Гостин on Нед Апр 12, 2015 9:54 am

Честит велигден и тебе Сотире. Христос воскресна. За многу години празникот.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by хан Ацо on Нед Апр 12, 2015 9:57 am

Благодарам Оса,за многу години!
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by Гостин on Нед Апр 12, 2015 9:59 am

Замногу години празникот. Христос Воскресна.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by osa on Нед Апр 12, 2015 10:03 am

mumley напиша:Замногу години празникот. Христос Воскресна.
NAVISTINA VOSKRESNA mumley ,mnogu zdravje sreka i ljubov da ti donese negovoto voskresenie ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by osa on Нед Апр 12, 2015 10:36 am

luxor напиша:Честит велигден и тебе Сотире. Христос воскресна. За многу години празникот.
shto e rabotata luxor ,kaj go gledash Sotir nash na temava ,pa ushte i mu chestitash !?
moze se srami pa samo dzirka ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by Гостин on Нед Апр 12, 2015 10:38 am

Па ѕирка, затоа и му го честитав празникот. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by osa on Нед Апр 12, 2015 10:41 am

e dobro si storil ,mozebi ke se presrami i ke dojde da muabetime i praznik da ni chestita !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by Гостин on Нед Апр 12, 2015 10:42 am

Не верувам, Тео веќе го покани ама Сотир не одговара. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Апр 12, 2015 10:46 am

Sotir ti e kako pastirot negov... sega trknal po jajc,a pa da ofarba nekoe ...za po doma! Vishe ni jajca ne im davaat mufte! Dosta beshe 9 godini!
Ene go pastirot nivn,i sega ne prosvetlue: kako Isus so svoeto zrtvuvanje go spasil covestvoto!!!!!! IDI BEGAJ - abe ugledaj se malku na Isus i zrtvuj se, da ja spasish ovaa kukavna i jadna Makedonija! AMAN ZA AMAN!!!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by Гостин on Нед Апр 12, 2015 10:48 am

Пастирот понапред би ги жртвувал Македонците, Македонија, дпмне-овците и неговите најблиски соработници за својата благосостојба стекната на најкриминален начин.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by kiBik on Нед Апр 12, 2015 10:53 am

Hristos voskrese, lugje!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ - ВИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот