Бугарија

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Бугарија

Пишување by Фири1 on Чет Апр 16, 2015 7:35 pm

Ацо како да не ги ставаш во еден кош бе ова се овци не луге щом го трпат миленко, латас и некои други да ги лажат директно во лице Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by Гостин on Чет Апр 16, 2015 7:35 pm

Не грешиш. Но не сум сигурен дека онака самостојни, без надворешни влијанија бугарите и македонците би направиле солидни држави. После ова те оставам да ставаш видеа.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by Гостин on Чет Апр 16, 2015 7:38 pm

Фири1 напиша:Ацо како да не ги ставаш во еден кош бе ова се овци не луге щом го трпат миленко, латас и некои други да ги лажат директно во лице Smile

Ne gi trpat site...Zatoa smiri se i prestani so navredi...Ova e posleden pat da te opomenam... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by Фири1 on Чет Апр 16, 2015 7:38 pm

luxor напиша:Не грешиш. Но не сум сигурен дека онака самостојни, без надворешни влијанија бугарите и македонците би направиле солидни држави. После ова те оставам да ставаш видеа.
Што солидно има кай вас со етнички помалку одколко во половина софия? Вие чисто демографски ке пропаднете и то без да сум некаков полн со омраза кон вас чоек, чисто статистички е вака.

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by Фири1 on Чет Апр 16, 2015 7:39 pm

Teo напиша:
Фири1 напиша:Ацо како да не ги ставаш во еден кош бе ова се овци не луге щом го трпат миленко, латас и некои други да ги лажат директно во лице Smile

Ne gi trpat site...Zatoa smiri se i prestani so navredi...Ova e posleden pat da te opomenam... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Ти па одкаде знаеш бугарски ебати яс нарочно пишувам на бугарски за да не ме разбереш а той татарски разбиралSmile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Чет Апр 16, 2015 7:41 pm

avatar
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by Фири1 on Чет Апр 16, 2015 7:45 pm

Абе со два збора нема да стане. Голема грешка беше да се дават пасоши на яничари кои ги нема записани на видео како рецитират " Аз съм българче" Smile Вие за нас ке бидете евтина работна рака како секогаш. многу бугарски градови се градени од македонски бугари и за ваша жал немало ни еден етнички македонец од нивSmile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by Фири1 on Чет Апр 16, 2015 7:59 pm

Вие ке бидете првите етнички и тогаш ке се опознаеме Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by kiBik on Пет Апр 17, 2015 5:09 pm

Go gledam tmoro on-line. Kazhi be, cnedo, dali gi znaesh odgovorite na prashanjata koi si gi stavil? Se izmachiv i ne mozham da se setam na pravilniot odgovor...
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by osa on Пет Апр 17, 2015 5:35 pm

kiBik напиша:Go gledam tmoro  on-line. Kazhi be, cnedo, dali gi znaesh odgovorite na prashanjata koi si gi stavil? Se izmachiv i ne mozham da se setam na pravilniot odgovor...
pochekaj ,moze treba da prasha nekoj za toa koi se odgovorite !
mozebi se misli da mu "tekne "pravilniot odgovor ?!
vo sekoj sluchaj veruvam ke e pozitiven i prijatelski prema vas ?! spored mene !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12866
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by kiBik on Нед Апр 19, 2015 1:18 pm

Sho stana be, tmoro? I ti ne gi znaesh odgovorite???
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Нед Апр 19, 2015 6:13 pm

avatar
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Нед Апр 19, 2015 6:15 pm

avatar
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Нед Апр 19, 2015 6:25 pm

avatar
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Нед Апр 19, 2015 6:50 pm

avatar
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Нед Апр 19, 2015 6:53 pm

avatar
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Апр 19, 2015 6:57 pm

PREUBAVO ! Fala ti Aco! mislam na pogornite tri videa! Mada i momickive se TOP! Laughing

ps. Steta nasive lopuzi namesto da frlaat pari za kamenja i bronza da napravat nesto ovakvo. Namesto da si ja reklamiraat zemjata tie troshat milijardi za reklamiranje na partijata! Evil or Very Mad
avatar
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Нед Апр 19, 2015 7:02 pm

avatar
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Нед Апр 19, 2015 7:04 pm

Hamad bim Khalifa напиша:PREUBAVO ! Fala ti Aco! mislam na pogornite tri videa! Mada i momickive se TOP! Laughing

ps. Steta nasive lopuzi namesto da frlaat pari za kamenja i bronza da napravat nesto ovakvo. Namesto da si ja reklamiraat zemjata tie troshat milijardi za reklamiranje na partijata! Evil or Very Mad

Па и вие си я рекламирате земята Very Happy

avatar
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Нед Апр 19, 2015 7:06 pm

Еве нешто заедничко

avatar
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by kiBik on Нед Апр 19, 2015 8:08 pm

Hacone, na kogo se opitvash da promenish predstavata za Bulgaria?
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Нед Апр 19, 2015 8:21 pm

kiBik напиша:Hacone, na kogo se opitvash da promenish predstavata za Bulgaria?

На нас Very Happy
avatar
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by kiBik on Нед Апр 19, 2015 8:26 pm

Bulgaria prez proletta e prekrasna. Zaradi prirodata. Dori ciganskite geta i Rezervato izglezhdat v novi premeni.
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Нед Апр 19, 2015 8:59 pm

Кибик,ова е за тебе.

avatar
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by kiBik on Пон Апр 20, 2015 2:10 pm

хан Ацо напиша:Кибик,ова е за тебе.

Виде ли? Виде ли? Убавиня до убавиня! Не е ко во Дупница!!! Twisted Evil

Бе Ацо, навремето Балканфарма - Дупница я беха купили некакви ирландци ли, исландци ли... Има ли ги още?
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот