Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? - Page 2 Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Hamad bim Khalifa on Пет Апр 17, 2015 5:30 pm

Teo напиша:Postovite se izbrishani, a Firi kje odmori 24 chasa od forum...Posle toa mozhebi kje bide popametenЯдранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcSJAffEuQyvO36l-zNg5YB6Qs33oNOkqvxVhqwfEP1iqf5sSzxn...
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана? - Page 2 Empty Re: Ядранка Костова го "предала" Владо Перев на УБК и за тоа била лустрирана?

Пишување by Фири2 on Нед Апр 19, 2015 6:54 pm

24 часа друг пат. ЛажгоSmile

Фири2

Број на мислења : 7
Join date : 2015-04-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот