ЈАНКО ЈАДИ БУРЕК НАЈ НАЈ НАЈ ....

Go down

ЈАНКО ЈАДИ БУРЕК НАЈ НАЈ НАЈ ....

Пишување by osa on Сре Апр 22, 2015 8:26 pm

СЕ УБИВ ОД СМЕЕЊЕ ...ЕВЕ СЛУШНЕТЕ И ВИЕ ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЈАНКО ЈАДИ БУРЕК НАЈ НАЈ НАЈ ....

Пишување by Hamad bim Khalifa on Сре Апр 22, 2015 8:39 pm


Idi be ubi se ...spasi ne od glupostite!!! Uste malku si na burek, naskoro na zatvorska pomija od svinjarnikot vo idrizovo!!!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЈАНКО ЈАДИ БУРЕК НАЈ НАЈ НАЈ ....

Пишување by osa on Сре Апр 22, 2015 8:42 pm

абе ова интернетот ме уби од смеење ....не ми се верува ваков дека го бранел гујо .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЈАНКО ЈАДИ БУРЕК НАЈ НАЈ НАЈ ....

Пишување by osa on Сре Апр 22, 2015 8:56 pm

има уште .....ајде малку да се забавуваме ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЈАНКО ЈАДИ БУРЕК НАЈ НАЈ НАЈ ....

Пишување by Hamad bim Khalifa on Сре Апр 22, 2015 8:56 pm

ABE STO PATI GO GLEDAV.....STO PATI ME DUPNA OD SMEENJE !!!
Kaj se najde ovoj ? treba orden od pretsedatrelov da dobie za najbolji zaebant na jadiburek! Laughing
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЈАНКО ЈАДИ БУРЕК НАЈ НАЈ НАЈ ....

Пишување by osa on Сре Апр 22, 2015 9:08 pm

faktot koj se "branitelite "na likot i deloto na gujo me ubi od smeenje ama i zgrozuvanje ......bashka tekstot em stilot na prezentiranoto ..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЈАНКО ЈАДИ БУРЕК НАЈ НАЈ НАЈ ....

Пишување by Hamad bim Khalifa on Сре Апр 22, 2015 9:11 pm

Krmce shkopeno.....
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЈАНКО ЈАДИ БУРЕК НАЈ НАЈ НАЈ ....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот