БОРДЕЛ + 18

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Пат on Саб Мај 02, 2015 4:48 pm

Aaa, до кога со вакви историски фалсификати и импутирања? Јас не сум автор на оваа тема!!! Модераторите со мојот ник се потпишале на неа!

Инаку, мене за мадам не би ме бивало, имам вишок влакна и други органи, а згора на се` имам и меко срце. Но си мислев некој од гостилничар(к)ите би можеле да ја исполнат таа рефоруматорска задача...Very Happy
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Гостин on Саб Мај 02, 2015 4:51 pm

Ti si baral otvoranje bordel...Zatoa ne se buni sega...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Пат on Саб Мај 02, 2015 4:52 pm

Инаку, еве еден мој мал придонес кон темата.

https://www.youtube.com/watch?v=cwzXEh20XDQ
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Гостин on Саб Мај 02, 2015 4:53 pm

A da glasashe...

PS. Si mozhel videovo da go stavish direktno na temata...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Пат on Саб Мај 02, 2015 4:55 pm

Сум можел ама не сум знаел и сум користел квик реплај. Во принцип не гласам на теми кадешто го фалсификуваат моето авторство.
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Гостин on Саб Мај 02, 2015 5:00 pm

Ako poglednesh ovde kje nauchish...

http://melnica.forummk.com/t22-topic#488

Inaku, spored uslovite so koi se soglasuvash pred da se registrirash na forumot, moderatorite imaat pravo da oddelat mislenje i da go postavat kako posebna tema...Chlenot so chie mislenje se otvara novata tema, se vpishuva kako avtor na istata... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by kiBik on Саб Мај 02, 2015 5:02 pm

I sea shto? Pat prv bordelnik na Melnica??? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by корисТник on Саб Мај 02, 2015 5:15 pm

И зелени коктели да служите.....

корисТник

Број на мислења : 37
Join date : 2015-04-24

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Нед Мај 03, 2015 12:30 am

da napomeneme deka anketata trae do utre ,do 12 chasot ....ve molime glasajte dodeka e otvorena anketata .....od vas zavisi dali ke bide otvoren bordel na melnica ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Нед Мај 03, 2015 3:17 am

se nadevam ke donesete pravilna odluka .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Kalinda on Нед Мај 03, 2015 4:07 am

И сега ке има или не бордел ?
А таман помислив
ке се релаксираме малку !
Ајде да видиме до утре !
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 474
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Нед Мај 03, 2015 4:09 am

od kaj pa ti dojde volku kasno ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Kalinda on Нед Мај 03, 2015 4:10 am

да не е забрането да доваѓам касно ?
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 474
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Нед Мај 03, 2015 4:11 am

ne ,ne ...samo prashav ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Kalinda on Нед Мај 03, 2015 4:13 am

Штом прашуваш културно
ке ти кажам !
бев излезена во бар ,
па се свратив !
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 474
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Пат on Нед Мај 03, 2015 12:16 pm

Во стриптиз - бар? Very Happy
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by kiBik on Нед Мај 03, 2015 1:35 pm

Kalinda напиша:....
бев излезена во бар ,
....
A tatko ti dali znae kakvi gi vrshish? Suspect Tolku mala i na bar!!! Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Мај 03, 2015 1:54 pm

Kalinda igrotekata si ja vika bar! Twisted Evil
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Гостин on Нед Мај 03, 2015 7:06 pm

Glasanjeto zavrshi...So sedum glasa za i tri protiv, ili vo procenti so 70 nasprema 30 procenti, pobedi opcijata za otvoranje na bordelot...Chestitki za inicijatorot Pat, ostanuva samo da mu posakame uspeh vo vodenjeto na institucijata...Vsushnost, mozhe li bordel da se nareche instritucija???

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by хан Ацо on Нед Мај 03, 2015 7:12 pm

Бордел е грчки збор!
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Гостин on Нед Мај 03, 2015 7:21 pm

Objasni malku popodrobno...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by хан Ацо on Нед Мај 03, 2015 8:55 pm

Тео напиша:Objasni malku popodrobno...

Шегувам се со Пат,он знае зашто-бира и пиво Wink
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Нед Мај 03, 2015 11:07 pm

eve chestitki i od mene za Pat ...so sreka neka ti e rabotata na bordelot +18 ..
se nadevam ke nema diskriminacija spored polot,na forumot ima chlenovi od dvata pola ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Саб Мај 09, 2015 1:04 am

Пат напиша:А да отвориме и тема „Бордел“ на Мелница Very Happy

ajde kade se izgubi ...za dzabe li otvorivme bordel =18 po tvoe baranje ,,go poddrzavme i sega mora da raboti ....netuku "begaj"stavi nekoe video ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Саб Мај 09, 2015 1:15 am

ajde sega ke zirkate i ? ke stavi li nekoj video klip ???

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот