БОРДЕЛ + 18

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Саб Мај 09, 2015 1:39 am

kolku mnogu sakam da znam koj ke stavi nekoja interesna sodrzina na ovaa tema .....radoznalost .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Саб Мај 09, 2015 2:29 am

ushte nikoj ne se osmelil da postira neshto na temava .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Hamad bim Khalifa on Саб Мај 09, 2015 6:46 am

Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Саб Мај 09, 2015 2:40 pm

Hamad bim Khalifa напиша:Mislam deka ovaa vest e tokmu za tuka: TOP !
http://www.dokaz.mk/tragedija-za-latas-kerkata-na-najgolemiot-homofob-vo-drzhavata-e-lezbejka/
moze i vo opshto da go stavime ! mislam deka e navistina bomba ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Гостин on Пон Мај 11, 2015 10:59 pm

Празна меаната, празен борделот, каде избегале сите? Ајде доаѓајте, девојките ве очекуваат. Гледајте Пат каква убавица донел...


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Hamad bim Khalifa on Пон Мај 11, 2015 11:25 pm

Ovaa ne prekinuva ?! Cekam 20 minuti vekje! Ili mi go ebavte PCto? Mad
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Гостин on Пон Мај 11, 2015 11:34 pm

Toa e samo znak deka i se dopagjash...Verojatno ima nekakvi sexy planovi so tebe...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Гостин on Сре Мај 13, 2015 10:52 pm

Оној мадам Пат си ја запоставува работата.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Гостин on Сре Мај 13, 2015 10:54 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Гостин on Сре Мај 13, 2015 10:58 pm

Ajde ostajte go madam Pat...Mnogu sramezhliva madama e toj...Pochnete so vezhbanje...
Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Гостин on Сре Мај 13, 2015 11:00 pm

Ne se sheguvam bre...Vezhbajte...


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Hamad bim Khalifa on Сре Мај 13, 2015 11:17 pm

Ako zenata i kolata ne se pozajmuvaat, a slushnavne denes deka Grujo dozvoluva odvreme-navreme Mvr da ja pozajmi meckata, pretpostavuvam deka istoto vazi i za Borkica!http://faktor.mk/2015/05/13/vmro-dpmne-avtomobilot-ne-e-na-nikola-gruevski-tuku-sopstvenost-na-mvr/
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Сре Мај 13, 2015 11:54 pm

Hamad bim Khalifa напиша:Ako zenata i kolata ne se pozajmuvaat, a slushnavne denes deka Grujo dozvoluva odvreme-navreme Mvr da ja pozajmi meckata, pretpostavuvam deka istoto vazi i za Borkica!http://faktor.mk/2015/05/13/vmro-dpmne-avtomobilot-ne-e-na-nikola-gruevski-tuku-sopstvenost-na-mvr/


ti bi da se kacish posle nego ....auuuuuuu ...ne zezaj ,bolje so gumena kukla ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Пат on Сре Мај 13, 2015 11:58 pm

А токму бев решен да го напуштам комуњарскиов ви форум Very Happy
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Чет Мај 14, 2015 12:00 am

Пат напиша:А токму бев решен да го напуштам комуњарскиов ви форум Very Happy
i shto te predomisli ????
a koj ke go vodi bordelot 18+?
daj stavi neshto interesno ,tvoja e idejata !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Hamad bim Khalifa on Чет Мај 14, 2015 12:33 am

Nevazhi napushtanje svoevolno. Prvo da si podnesesh ostavka, pa posle da vidime dali ke ti ja prifatime! Ne e ova vlada na RM pa na koj kako ke mu tekne ke si napushta i ki si dava ostavki.... Mad
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Пат on Чет Мај 14, 2015 4:15 pm

osa напиша:
Пат напиша:А токму бев решен да го напуштам комуњарскиов ви форум Very Happy
i shto te predomisli ????
a koj ke go vodi bordelot 18+?
daj stavi neshto interesno ,tvoja e idejata !

Па што знам, вие сте некои симпатични комуњари. А за борделот, борделите по правило ги водат жени, а мажите се посетители Wink Е можат да бидат и макроа, но на мене не ми се по ќеф крзнените палта.
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Чет Мај 14, 2015 5:41 pm

.........борделите по правило ги водат жени, а мажите се посетители Wink ...
sega e novo vreme Pat ,ednakvost megu polovite ...nema diskriminacija ! zoshto samo mazite da ima kaj da "otidat " ,a ne i zenite da se zadovolat??????

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Гостин on Пон Мај 18, 2015 6:50 pm

Гледам мадам Пат, го запоставил борделот и се извлекува.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Гостин on Пон Мај 18, 2015 6:51 pm

Па ајде да му помогнеме малку.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Гостин on Пон Мај 18, 2015 6:53 pm

Опасно е непрестано да мислиш на тоа колку ги мразиш комуњарите иако всушност го поддржуваш најголемиот комуњар. Затоа еве мала релаксација за мадамата.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by reiter on Пон Мај 18, 2015 7:30 pm

luхor напиша:Па ајде да му помогнеме малку.


мета во движење не промашувам било дење или ноќ Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Нед Jул 05, 2015 1:09 am

zatvoren li e bordelot ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Гостин on Нед Jул 05, 2015 9:37 am

Сеуште не. Но мадам Пат се сокри некаде, и сега ќе мора да распишеме потерница.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by osa on Нед Jул 05, 2015 10:23 am

pa shto chekate ...gi gubime "klientite "

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРДЕЛ + 18

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот