Budala

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Budala Empty Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 12:30 pm

Денешните македонци се вистински Македонци!

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 12:32 pm

Така да Архимеде, би требало да бидете признаени од грците

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 12:35 pm

А Естир и оса се искрени пријателки !

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Пат on Пон Мај 04, 2015 1:42 pm

Може ли администрацијата да се погрижи ова лајно да не ми ги гнаси темите?
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 1:58 pm

Може бе.Ама после нема да питаш што ми беше идентитетот.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:00 pm

Што ако сакам да се лигавам!

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:02 pm

Македонцкиот идентитет опишан од блаже Конски

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:04 pm

Со вакви не можам да зборим, тие треба да ме тепаат.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Пат on Пон Мај 04, 2015 2:07 pm

Оди лечи си ги комплексите на некое друго место, стоко психопатска недокрмена
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:07 pm

ке ми обяснува на мене ?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:08 pm

Дай за камената ера уште малку поучиме ..

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Пат on Пон Мај 04, 2015 2:09 pm

Што се смееш, мислиш дека си најде другарче кое ќе ти обрнува внимание и со кое ќе си се напцуете? Си се забеал. Ти просто не постоиш, бидејќи си пичкин дим кој се вее само по форуми, немајќи ништо умно да каже во реалниот живот, па никој не го ебава за сува слива. Ова е последното внимание кое ти го обрнувам.
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:10 pm

предавник сум ,па што ?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:13 pm

Секое дете ке порасне ,ама јас не !

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:14 pm

Е за тоа надвор ке зборам

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Пат on Пон Мај 04, 2015 2:16 pm

Педер е татко ти бре, мочко! А јас татко не сум ти, барај на друго место.
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:17 pm

Сите други словени се поделени

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:18 pm

Педер е татко ми ,имаш нешто против  !

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:19 pm

Друго и да не запомниш ова ти е доста.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:21 pm

Така сега барем знаеш каков ти е идевнтитетот.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:23 pm

Е сега има да се чудиш

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:25 pm

Еднаш предавници, секогаш предавници. Се праша зоштоп той во Егейска Македония.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:26 pm

мизерната држава на Балканот, нема послаба од нея и нема ни да има. Едно косово си влегува и си окупира каде што си сака.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:28 pm

Ама той знаел предедо му воопште.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:30 pm

Вицови Smile

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala Empty Re: Budala

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот