Budala

Страна 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 10:55 pm

да бе инаку многу ти се паметни и културни..ако се тоа постови..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 10:56 pm


мали деца плашиш...КОј душман ќе влезе..жив нема да излезе..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by Фири17 on Пон Мај 04, 2015 10:57 pm

Бришач и манипулатор сум јас.

Фири17

Број на мислења : 3
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by Фири17 on Пон Мај 04, 2015 10:58 pm

Вештачко античовечко гюбре Smile

Фири17

Број на мислења : 3
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by Фири17 on Пон Мај 04, 2015 10:58 pm

Надвор од светот Smile

Фири17

Број на мислења : 3
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 10:58 pm

се читаш ли бе...слободен педеру ..хахаха

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 10:59 pm

ај маани се доста ти е..имај барем малку грам достоинство да бидеш човек и да не не малтретираш..ајде...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by Фири18 on Пон Мај 04, 2015 11:01 pm

Хаха, идиот, сум јас.

Фири18

Број на мислења : 3
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by Фири18 on Пон Мај 04, 2015 11:01 pm

Многу глуп.

Фири18

Број на мислења : 3
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by Фири18 on Пон Мај 04, 2015 11:02 pm

Вака е животот во конзерва има и недостатоци. Затоа сум таков. Smile

Фири18

Број на мислења : 3
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:20 pm

Глуп сум затоа што сум креиран вештачки Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:21 pm

Сега разбра зошто сум свиняSmile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:22 pm

Истиот педер од ветерница сумSmile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 11:22 pm

Firi, ako ti se dopagja taka samo prodolzhi... Sekoj tvoj post kje go redaktiram, pa kje izlezesh ne samo smeshen tuku i glup...razmisli dali kje ti se dopadne toa...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:23 pm

Жалам но не можам да престанам затоа што сум глуп.

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:24 pm

Редактирай, бриши, помагај некакоSmile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:26 pm

Јас сум со античовечка суштина Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 11:26 pm

Edinstvena pomosh e da prestanesh da se pravish sam sebe budala...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:27 pm

Редактирай бе, помагајте Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:28 pm

За голи оток сум јас Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:29 pm

Еве јас како син на татко си удбашот генетски не можам да се сопрам да правам глупости. Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:29 pm

Како можев да паднам толку ниско Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:30 pm

Да лажам и манипулирам и тоа да го возпримам како нешто сосема нормално Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 11:30 pm

Kje padnesh ushte ponisko ako ne se svestih...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:31 pm

Јас сум пониско од кучеSmile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 5 Empty Re: Budala

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот