Budala

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:31 pm

Така и татко ми правеше. Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 11:33 pm

Ako ne ti e dovolno da se pravish sam sebe glup, slobodno prodolzhi...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:33 pm

Татко ми беше покроток -само на 2-риот пат "призна" да е етнички макЕдонец и УДБА го остави на мира. Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:34 pm

Закрмен сум со насилствоSmileИ ебан сум. Е ебениот нема како да сака слобода, он сака да го ебатSmile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 11:34 pm

Sega i familijata kje ja vmeshash?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:35 pm

Каква фамилия, јас не сум човек бе, човечки одпад сум,

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:37 pm

Ама вака е еднаш ебен сум  навикнат само на ебенйе тоа ми е во крвта, Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:38 pm

Ваквите како мене човечки одпади дури не заслужуват бугарски пасош.

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 11:39 pm

Firi, ajde dosta se falish...Site ti se smeat... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:40 pm

Гајле ми е оти се смеат. Јас сум глуп и неосетлив.

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:40 pm

Добро е што го бришеш гюбрето Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:41 pm

Себе си изманипулирав добро. Срека ти си тука да ги бришеш моите глупости. Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:42 pm

Айде нема зошто дури да се пцуем. Сам знам дека не можам да бидем човек и си заслужувам свинската судба Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:43 pm

Теофил античкиотSmile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 11:44 pm

Sega mozhe li da razgovarame razumno?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:46 pm

Па яс през целото време бев разумен. Но ти не можеш вака без бришенйе и манипулации Smile Така си воспитан Wink

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:47 pm

Ае кажи сега што бил Ванчо михайлов? Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:48 pm

Човекот вели Бугарин. ти шо ке кажаш? Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 11:49 pm

Ne Firi...Ti pravish problem koga gi navreduvash chlenovite na forumot...I zatoa si nepozhelen ovde...vide shto mozham da napravam so tvoite postovi...Plus gi chuvam site ostanati...Veruvam deka ne sakash da izgledash glupav vo ochite na drugite...Zatoa ti nudam dogovor...Ti kje go ostavish forumot na mira, a jas kje gi trgnam site redaktirani postovi, i site kje bideme zadovoli...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:49 pm

Па ништо не можеш да кажеш освен бугарин, тоа да ти помогнам, нели ако сакаш да ти се почитува самоопределуванйето Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 11:50 pm

Jas chekam odgovor Firi...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:51 pm

Теофиле яс не сум некоя значайна личност за да ме интересира како ке изманипулираш некои луге кои не ги познавам и немам и намера да ги познавам Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:52 pm

Яс многу добро знам што сум и каков сум Smile Ти ако ке изманипулираш некой той ке бидеш само ти и некои други како тебе. Извини ама да редактираш туги постови тоа никогашп не би ми паднало напамет Smile


Последната промена е направена од Фири20 на Пон Мај 04, 2015 11:53 pm. Мислењето е променето 1 пати

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 11:52 pm

DA, ama ti kje si znaesh deka si toj...Kade i da go koristish toj nik...Plus shto go znaat na site forumi...Sakash da bidesh predmet na potsmevanje???

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:54 pm

Демек ке ми го дискредитираш никот пред себе? Smile Па секой со 2 грама мозок ке разбере дека ти си редактирал, само еден мой пост да прочита и ке разбере Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 6 Empty Re: Budala

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот