Budala

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Budala - Page 7 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:54 pm

Закрмен со манипулация и лага ова е ФириSmile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 7 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:55 pm

Той нема да помисли како да согради нешто той ке гледа што може да сруши Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 7 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 11:56 pm

Na ovoj forum kje gi redaktiram site tvoi postovi...Do eden...Imam dovolno vreme...pa ti sega vidi...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 7 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:57 pm

Па не се сомневам УДБА ви я редактира целата история и идентитет ти еден фири нема да можеп да изредактираш Wink Ако не можеп нема да си етнички макЕдонец, ке бидеш чесен бугарин Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 7 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:58 pm

Ай чао ти Теофиле сожалувам те искрено Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 7 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 11:58 pm

Chekam odgovor...Ili kje prodolzham so redaktiranje...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 7 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Пон Мај 04, 2015 11:59 pm

Каков одговор чекаш бе? Какво ти е прашанйето?

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 7 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Вто Мај 05, 2015 12:01 am

Ti ne vleguvash na forumot, jas gi otstranuvam site redaktirani postovi...I se e dobro i za dvajcata...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 7 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Вто Мај 05, 2015 12:05 am

Е зошто да не влегувам? Отворил кафана па не сака гостиSmile Седи си дома бе, затвори пенджерите, завори врата никой нема ни да ти дойде Smile боли ме курот за твоите редакции -ако ке дискредитирш некой тоа ке биде слободата на форумот. Ке си кажат "А Теофил нешто се изпокара со фири па го редактира.значи како не се сложи со мене и мене ке ме изредактира" Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 7 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Вто Мај 05, 2015 12:07 am

Ne Firi...kje te diskreditiram tebe...I ti toa go znaesh...Ne si pozhelen ovde, i najdobro e mirno da se sredi rabotata...Pishuvash i na drugi forumi so toj nik...Kje vidish deka ne e bash taka kako shto mislish...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 7 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Вто Мај 05, 2015 12:07 am

Сеа како да ти обяснам дека найлесно и просто е да бидеш чесен човек? На криминалецот како тоа да му го обясниш како е навикнат само да краде и да лаже? Smile Остай го фири лугето се паметни па ке видат-ако е глуп ке кажат глуп е, самите ке го преценат Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 7 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Вто Мај 05, 2015 12:09 am

Ке кажат еве Теофил е по умен, подобро ги сфакя работите од фири. а вака како те разберат дека редактираш и манипулираш постови и на Теофил форумчето отиде во кучи газ, нели ме разбираш?

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 7 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Вто Мај 05, 2015 12:09 am

Ne Firi...Ti go zavrshi tvoeto na Melnica...Trebashe da mislish pred da pochnesh da gi navreduvash ostanatite chlenovi...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 7 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Вто Мај 05, 2015 12:11 am

Добро бе Теофиле сега си се запнал како магаре на мост. Айде не се лажи и членовите ми не останаа должни никакоSmile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 7 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Вто Мај 05, 2015 12:11 am

Фири20 напиша:Ке кажат еве Теофил е по умен, подобро ги сфакя работите од фири. а вака како те разберат дека редактираш и манипулираш постови и на Теофил форумчето отиде во кучи газ, нели ме разбираш?

Redaktirame samo navredi, kako i na site drugi forumi...Se dodeka se navreduvash sam sebe nemam prichina da redaktiram... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 7 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Вто Мај 05, 2015 12:13 am

Не си ми интересен Теофиле ама така е понекогаш поглупите луге не разбират поумните. Можеби некогаш ке успеам да те разберам, но засега не можам. Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 7 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Вто Мај 05, 2015 12:13 am

Фири20 напиша:Добро бе Теофиле сега си се запнал како магаре на мост. Айде не се лажи и членовите ми не останаа должни никакоSmile

Firi, iskreno simpatichen si mi, no moram da mislam na forumot...Zatoa ovoj pat ne mozham da ti popushtam...Najdobro e da se razdelime mirno...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 7 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Вто Мај 05, 2015 12:15 am

Те разбирам Теофиле, човекот кога знае да е пичка му треба и оправдуванйе зошто е пичкаSmile Немой да жалиш од тоа помалка пичка нема да станам Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 7 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Вто Мај 05, 2015 12:16 am

Айде барем самиот разбрав ова вечер колку чинам Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 7 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Вто Мај 05, 2015 12:17 am

Сепак да знам да ме редактира некой добар човек,а не яс идиотот него Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 7 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Вто Мај 05, 2015 12:19 am

Теофиле на мене злато да ми дват не би те редактирал Smile Оти сум мрша, а ти Теофиле си човек и вече и го знаеш Smile

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 7 Empty Re: Budala

Пишување by Фири20 on Вто Мај 05, 2015 12:22 am

Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 7 Empty vvvvv

Пишување by Фири20 on Вто Мај 05, 2015 12:23 am

Секой барем малко паметен како само размени "яс" и "ти" и ке разбере шо сум ти кажалSmile))))))))))))))))))))))))))))))0

Фири20

Број на мислења : 52
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 7 Empty Re: Budala

Пишување by Hamad bim Khalifa on Вто Мај 05, 2015 6:44 am

So mu naprai na televo, be Teo? Za greota! Pa toa e samo obicno tele, sega moze da napravi nekoja glupost pa da se frli pod tramvaj .... ame ne virtuelno! Evil or Very Mad
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 7 Empty Re: Budala

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот