Budala

Страна 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 2:32 pm

синиша ај олади малку...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:32 pm

ништо поекеSmile

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:34 pm

reiter напиша:синиша ај олади малку...
той не знаел што е ти и татко ти

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 2:35 pm

синиша баш ти ми требаш...нема со кого јајцата да си ги исчешам Very Happy ..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:39 pm

И той ми бил ВМРО-овец Smile  ПатриотSmile

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:40 pm

reiter напиша:синиша баш ти ми требаш...нема со кого јајцата да си ги исчешам Very Happy ..
Зоране,

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:41 pm

макЕдонци,

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:43 pm

па сепак ако некогаш вака ви е срам може и да прочитате верзия на историята Smile

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 2:43 pm

јас чуди се зошто Фири се пријавил на алл со СИНИША ПЕТРОВИЌ...тоа е ген баце...некој србин а може и повеќе добро ја пумпале бабати и се по ред па ете тоа е ген..кат-тад удара у психата...повратак меморије из давнине..јебо те папин пас у газ Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 2:44 pm

сексуални БЕКАП има фири..од генот на бабаму и некој српски јебач...хахахахааа

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:45 pm

докле дедо ти им пеел  песниSmile Мала е разликата  Но многу важна Smile

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 2:45 pm

хахаххаа..сексуални БЕКАП...хахахаа

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:46 pm

Не бевте ли колония? Потоа уште 50 години сега Дарко, синиша, Зоран, Войслав, Томислав,

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by Пат on Пон Мај 04, 2015 2:46 pm

reiter напиша:сексуални БЕКАП има фири..од генот на бабаму и некој српски јебач...хахахахааа

Овој човек или е тежок психијатриски случај па ова му доаѓа нешто како терапија, или е платен удбаш со конкретна цел.
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:48 pm

И сега той дедо му од полувината ке ми збори ?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 2:48 pm

elephant ...хааххаха

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:49 pm

Пат напиша:
reiter напиша:сексуални БЕКАП има фири..од генот на бабаму и некој српски јебач...хахахахааа

Овој човек или е тежок психијатриски случај па ова му доаѓа нешто како терапија, или е платен удбаш со конкретна цел.
Фактот е факт.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:51 pm

Кажете зошто не се учи ?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:52 pm

опщто со него. чоекот е непрекршен.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 2:52 pm

2015..година е..тебе хард дискот ти е расипан и цело време ти праве бекап од ...знаеш кој де...ти текна ли или да те потсетам..хахахаа Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by Пат on Пон Мај 04, 2015 2:53 pm

reiter напиша:јас чуди се зошто Фири се пријавил на алл со СИНИША ПЕТРОВИЌ...

Инаку, за вистинскиот идентитет на Синиша има една интересна теорија на братот близнак на овој форум...Што би било вистинска штета доколку е така, бидејќи него го мислев за што-годе интелегентен човек.
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:53 pm

етнички макЕдонци

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:55 pm

reiter напиша:2015..година е..тебе хард дискот ти е расипан и цело време ти праве бекап од ...знаеш кој де...ти текна ли или да те потсетам..хахахаа Very Happy
И како е 2015 ти

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 2:55 pm

фири..не оди..ти треба цела доза да го ПРИМИШ..мислам на КОЖЕН БЕКАП..хахахаха

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:57 pm

ке познаете Smile

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 2 Empty Re: Budala

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот