Budala

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 2:57 pm

Пат напиша:
reiter напиша:јас чуди се зошто Фири се пријавил на алл со СИНИША ПЕТРОВИЌ...

Инаку, за вистинскиот идентитет на Синиша има една интересна теорија на братот близнак на овој форум...Што би било вистинска штета доколку е така, бидејќи него го мислев за што-годе интелегентен човек.
што се стегаш...плукни го..кажи кој е..и така по сите форуми го плукаат...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 2:58 pm

продавници.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 3:00 pm

Може и макЕдонска за пократко Smile

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by Гостин on Пон Мај 04, 2015 3:00 pm

Ай чао сеа имам и друга работа нема само јас ,Фири да пишувам

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 3:01 pm

пак дојди...хахахааа...на БЕКАП..хаххаа

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by Естир on Пон Мај 04, 2015 6:23 pm

[quote="Пат"]
Естир напиша:
Инаку, книгата кон која посочи, не ја прочитав, да, просто немав време за читање, но доколку станува збор за аргументи од типот „а зошто животните не еволуираат повеќе“ или „зошто човекот не еволуира повеќе“, те молам, тоа се наивни аргументи, бидејќи и животните и човекот сѐ уште еволуираат, само што за да се забележи тоа се потребни милиони години.

Ами не, не са такива аргументите. Съвсем конкретни са и съвсем съгласно научните закони и реферирани, btw, в тва число и с биолози еволюционисти.

И, не няма нищо общо с расизма вярата в Библейския Създател, точно обратното: там е записано, че е създаден човекът - образ и подобие на Бог, сиреч личност (тва значи образ и подобието) и не, животните не са личности по никакъв критерий на понятието личност. Един човек, т.е. двама Very Happy , от които произхождат човеците. Никво делене на хората. Едно и също - човек.

Точно ТЕ е предпоставка за расизъм, щото предпоставя "размислите", че някои човеци са на по-ниско "еволюционно стъпало", което е безподобна гадост.
avatar
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 8:50 pm

секс Бекап..ахаххаха..пак ли закочи..и пак Бекап..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 8:54 pm

имам пари со купишта од правење сексуални Бекап ,,хахаха

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 8:55 pm

паметен си ти..хаххаа

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 8:58 pm

а ти шо кур дремиш тука...ебате тоа забеганиот промашен генетски материјал..за тебе уште чувам југославски Червени.. Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 9:00 pm

ајде уште малку па пак бекап...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 9:01 pm

напупи го дупето,научен си ти..ќе те пунам сос топол сладолед..хаххаа..простаку еден педро

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 9:02 pm

да ми го ебиш курот надрвен..хахаха

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 9:04 pm

уште ли си тука..ај гитла бе педро..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 9:06 pm

оди лечи се пепино...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 9:08 pm

се додека идиш тука на овој форум и ги вреѓаш членовите и македонците..на мојот стап ќе те наденувам...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 9:09 pm

не мешај држава бугарија бе педросан газ...ти си тој што ствара одбојност према бугарија...педросино

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 9:11 pm

да те ебе Иван и јас право у газ...тикво...се додека не се научиш да комуницираш културно..јас тука ќе ти правам сексуален Бекап..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 9:13 pm

ти си тој што треба да не признае..питај си бабати зошто на алл се регистрира со СИНИША...ти си удбаш и платеник па посебно на оваа тема да се педериш

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 9:15 pm

полека не ти е довршен Бекапот..седи тука...можеш и помлку да мрдаш сос дупето

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 9:16 pm

да ти ебам матер одроден од родот..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by Hamad bim Khalifa on Пон Мај 04, 2015 9:16 pm

Reiter aj dosta mu beshe za denes......eve na poprskaj go:
avatar
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 9:20 pm

си примил бугарштината до газ...ама тоа од бабати имаш и србска линија

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 9:24 pm

илјадо години..абе педер,ти не знаеш вчера што си јадел не па 1000 години ќе знајш...не само дупето туку и умот ти го пумпале

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 9:26 pm

ти си разделот помеѓу македонците и бугарите на овој форум...тебе ти треба да се докажуваш што си...ние тука си немаме таков проблем...ти кажав,имаш сексуален Бекап од бабати генот..оди лечи се..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Budala

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот