Budala

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by Hamad bim Khalifa on Пон Мај 04, 2015 9:27 pm

Eve go Firi:Budala - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcRZR-hMpIhPPbZ5HbWcm97eqDjcQdAaU-TCfqXn5c31UQZa49VUIQ

Sum pogreshil so prashakot! Eve go careto:Budala - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcSB7fUa598Xtd3423yZCwY8LQIaMNB0KuSYqn1kIxip4eMmk1r-
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 9:29 pm

заобиѓи Синиша и пази дупе...погодувам од прва и во темно...хахаха

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 9:31 pm

олади се малку...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 9:35 pm

настрве ли се на шиптарски сечен кур...штом ти влегол у главата ќе си го пробаш...ти кажав од Бекапот е тоа..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 9:37 pm

ич дупето да не те боли за тука од кој ќе гинеме..да ти ебам мајката

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 9:40 pm

Фири11 напиша:За одродени яничари ништо не ме боли свиня. За тебе уште помалку оти си гнаса невидена.
ти да не се заљуби у мене а?хахаха од Бекапот е 100%...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 9:42 pm

Фири11 напиша:Знам бе мршо, немало югокомунистичка педерска власт да ме прави макЕдонец Smile

ама си стана етнички бугарин стар над 1000 години..забеган

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 9:48 pm

твоето не се уважава..ама до буква..не заслужуваш поинаков одговор...така те воспитале дома..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 10:10 pm

за 10 минути се враќам..биди тука...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 10:27 pm

тука ли си ?

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 10:29 pm

целиот си се побркал..ти си Синиша или сега ќе бидиш Радивоје Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 10:31 pm

ти кажав се што ќе кажеш до буква е неважечко...ниска култура наследена од знаеш кого нели?..или да ти правам Бекап пак..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 10:33 pm

маани се бре човек...нели чуствуваш дека те подебавам...или убаво ти е?

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 10:41 pm

тебе и твојте во бугарија те банират..ништо чудно и од дома да да си баниран Very Happy ..ебате чистиот македонец по територија и над 1000 годишен бугарин по државјанство...хахаха

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by Фири13 on Пон Мај 04, 2015 10:42 pm

Е и што ке промениш вистината со бан? Морон сум и таков ке останам.

Фири13

Број на мислења : 3
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 10:43 pm

не те банирам јас бе смотан...оди една лажичка шеќер земи си...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by Фири13 on Пон Мај 04, 2015 10:43 pm

Непоправлив сум. И не можам да си помогнам.

Фири13

Број на мислења : 3
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 10:44 pm

естир ја навреди,оса ја навреди,пат го навреди еве и со мене ТАНГО играеш..кажи бе копиљак кој те праќа раздел да правиш тука..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by Фири13 on Пон Мај 04, 2015 10:45 pm

Яс сум слободен,

Фири13

Број на мислења : 3
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by reiter on Пон Мај 04, 2015 10:46 pm

ти не си слободен..ако си слободен ќе ги почитуваш сите на светот како се е определиле..ти си платеник и имаш намера да го уништиш форумот...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by Фири15 on Пон Мај 04, 2015 10:50 pm

Супер е форумот.

Фири15

Број на мислења : 2
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by Фири15 on Пон Мај 04, 2015 10:50 pm

Многу се извинувам за глупостите кои ги правам.

Фири15

Број на мислења : 2
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by Фири16 on Пон Мај 04, 2015 10:54 pm

Жалам што сум многу глуп.


Последната промена е направена од Тео на Пон Мај 04, 2015 10:57 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : аалам)

Фири16

Број на мислења : 3
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by Фири16 on Пон Мај 04, 2015 10:54 pm

Јас сум креиран вештачки Smile

Фири16

Број на мислења : 3
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by Фири16 on Пон Мај 04, 2015 10:55 pm

Е за тоа Македонија ќе биде голема држава.

Фири16

Број на мислења : 3
Join date : 2015-05-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Budala - Page 4 Empty Re: Budala

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот