В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 1 of 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Пат on Вто Мај 05, 2015 4:21 pm

osa напиша:
Hamad bim Khalifa напиша:Branko ne zavrshi! Momentalno se zagreva a doprva pocnuva. Ona glupacana Lupevska proba da mi go iznanervira, ama brane e gentlmen pa mi go spasi televizorot a na Lupevska i go lupna do balcak dva-tri puti...kako za sefte godinava! Twisted Evil
...kamo pesnickata?
p.s. Inaku imash pijacka za sinojkesnata  Mi mou thimonis matia... Laughing

mora i jas da go pofalam ...navistina beshe super ...se kaza ...se objasni ...mnogu mi se dopadna i RECHNIKOT so koj se obrati do narodot ,epten onaka prizemjen ,opshtonaroden ....samo Brane i LJubcho zboruvaat bez da chitaat ,toa se inteligentni luge ..

p.s.dosta veke samo mi taksuvash pijachka ,koga ke gi ispijam ?.....chekam realna pokana vo najkratok mozen rok ...

А така, доста беше стрвење Very Happy
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Вто Мај 05, 2015 9:48 pm

Пат напиша:
osa напиша:
Hamad bim Khalifa напиша:Branko ne zavrshi! Momentalno se zagreva a doprva pocnuva. Ona glupacana Lupevska proba da mi go iznanervira, ama brane e gentlmen pa mi go spasi televizorot a na Lupevska i go lupna do balcak dva-tri puti...kako za sefte godinava! Twisted Evil
...kamo pesnickata?
p.s. Inaku imash pijacka za sinojkesnata  Mi mou thimonis matia... Laughing

mora i jas da go pofalam ...navistina beshe super ...se kaza ...se objasni ...mnogu mi se dopadna i RECHNIKOT so koj se obrati do narodot ,epten onaka prizemjen ,opshtonaroden ....samo Brane i LJubcho zboruvaat bez da chitaat ,toa se inteligentni luge ..

p.s.dosta veke samo mi taksuvash pijachka ,koga ke gi ispijam ?.....chekam realna pokana vo najkratok mozen rok ...

А така, доста беше стрвење Very Happy
ti na chija strana si ?
ne mislish deka ova e premnogu "lichno" so Kalifot ,no eve ti go diskutirash ! ne ja razbiram tvojata povrzanost so muabetov ? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Вто Мај 05, 2015 10:24 pm

momche donesi mi edno pivo shtotuku jadev pa da se oladam malku ...momichkite da posluzat gosti vo meanata ....ajde i edna pesnichka ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир on Сре Мај 06, 2015 5:58 pm

Една жолта за мене!

Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Сре Мај 06, 2015 11:45 pm

Естир напиша:Една жолта за мене!

sazalavam Estir ,no sega se sobrav ,imav obvrski ...veruvam deka nekoj kavaljer ti sipnal zolta ...drugite bea tika ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Сре Мај 06, 2015 11:49 pm

eve edna pesnichka za slavenikot na imendenot ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Чет Мај 07, 2015 9:51 pm

работе ли меаната?нешто тивко е?би се напил пиво...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Мај 07, 2015 9:52 pm

tuka sum ,eve i pivoto ke stigne sega pochekaj

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Мај 07, 2015 9:58 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Чет Мај 07, 2015 9:59 pm

оххооо,две...друштво ќе ми правиш...одлично...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Мај 07, 2015 10:01 pm

искрено кој има макар малку човечки чуства ,неможе да остане рамнодушен на случувањата општо ...дури ни вода не ми се пие од што сум лута и згрозена за човечките судбини ...но животот мора да продолжи за да дојдеме до правдата .....ајде наздравје

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Мај 07, 2015 10:03 pm

reiter напиша:оххооо,две...друштво ќе ми правиш...одлично...
пијам и сама ,но во друштво е подобро Very Happy

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Мај 07, 2015 10:05 pm

што ке мезиме ? сакаш скара ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Чет Мај 07, 2015 10:06 pm

по твој вкус...се исто ми е...колку да не биде празна масата..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Мај 07, 2015 10:09 pmпробај дали ке ти се допадне!

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Мај 07, 2015 10:09 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Мај 07, 2015 10:10 pm

врнеше кај вас у маало денес !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Чет Мај 07, 2015 10:12 pm

супер е скарата...капна некоја капка со ветер и неколку атмосверски празнења... Smile

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Мај 07, 2015 10:21 pm

аха значи вие сте утре на ред ! кај мене во СК се истури дожд и ветер !
гледаше синојка фудбал ? да не уплати у кладилница ?
п.с. ама сум радознала ,а ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Чет Мај 07, 2015 10:26 pm

фудбал,не...не уплатив...па нека заврни но така умерено да биде а не со силина па штета да прави...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Мај 07, 2015 10:31 pm

и јас сакам таков дожд ! да врне тивко ,да не е многу топло ,да си пијуцкаш пивце и скаричка .....ама денес колку врнеше страшно ,да не ти се излага надвор ,а не па да уживаш !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пет Мај 08, 2015 5:11 pm

Osa, aj donesi edna dunja! Ako nema - shlivovica!
Ma salatata neka bide vasha!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир on Пет Мај 08, 2015 5:13 pm

kiBik напиша:Osa, aj donesi edna dunja! Ako nema - shlivovica!
Ma salatata neka bide vasha!

О, как беше в малката империя на злото Very Happy
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пет Мај 08, 2015 5:18 pm

Zlo!!! Dve noshti podred me mychiha do 3 chasa v Stari grad! Pa i nekoj padezh shvanah! Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир on Пет Мај 08, 2015 5:20 pm

kiBik напиша:Zlo!!! Dve noshti podred me mychiha do 3 chasa v Stari grad! Pa i nekoj padezh shvanah! Twisted Evil

Very Happy Very Happy Да те ожали човек Very Happy
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот