В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 2 of 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пет Мај 08, 2015 5:24 pm

Естир напиша:
kiBik напиша:Zlo!!! Dve noshti podred me mychiha do 3 chasa v Stari grad! Pa i nekoj padezh shvanah! Twisted Evil

Very Happy  Very Happy  Да те ожали човек Very Happy
Mhm... Ama az - ni duma, ni vopyl, ni ston... Orden zasluzhavam!!!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пет Мај 08, 2015 5:32 pm

oho vidi koi dobri gosti mi doshle vo meanata ...kaj si ti kibik ? kaj beshe ? dobredojde i za tebe Estir ...mnogu ubavo ti odi muabetot so kiBik Cool Cool tolku ubavo shto jas samo vas ve chitam ,....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пет Мај 08, 2015 5:33 pm

Eve me, Osa! Ako nema shlivovica ili dunja, davaj jelen, ajde!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Пет Мај 08, 2015 5:34 pm

kiBik напиша:Zlo!!! Dve noshti podred me mуchiha do 3 chasa v Stari grad! Pa i nekoj padezh shvanah! Twisted Evil

Јас пак мислев на англиски си зборувал. Ако, ако, сега си спремен за член на крстарица. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пет Мај 08, 2015 5:36 pm

luхor напиша:
Јас пак мислев на англиски си зборувал. Ако, ако, сега си спремен за член на крстарица. Twisted Evil
Da be, so Srbite, Hrvatite i Bosancite - na angliski. So vashite se maskarihme do 3. Drugite gi izolirahme... Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пет Мај 08, 2015 5:36 pm

еве шливовица ....да си лечиш стомакот ,ако те боли !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пет Мај 08, 2015 5:37 pm

Chekaj da ti kazham padezhot koj go nauchiv. Ne znam duri kako se vika, no utrovo morashe da pijam kAfe sa mlekOM!!! Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир on Пет Мај 08, 2015 5:37 pm

kiBik напиша:
Естир напиша:
kiBik напиша:Zlo!!! Dve noshti podred me mychiha do 3 chasa v Stari grad! Pa i nekoj padezh shvanah! Twisted Evil

Very Happy  Very Happy  Да те ожали човек Very Happy
Mhm... Ama az - ni duma, ni vopyl, ni ston... Orden zasluzhavam!!!

Е как да не, заслужаваш и още как.

Таман се върна и чета, че Николич отсвирил потока Very Happy Казах ли аз, че ше им занесеш добро! Very Happy
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пет Мај 08, 2015 5:40 pm

osa напиша:еве шливовица ....да си лечиш стомакот  ,ако те боли !
Знаеш како се поднесува? Во едно кален сад, полн со мраз, и во него - неколко јузчиња (заборавих како беше тоа кај вас)... Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пет Мај 08, 2015 5:41 pm

Естир напиша:
Е как да не, заслужаваш и още как.

Таман се върна и чета, че Николич отсвирил потока Very Happy Казах ли аз, че ше им занесеш добро! Very Happy
Се стравува, нели ти кажав!!! Инаку и кай него ко македония ке биде! А уще си ги ближат раните од 99-та... Па и ги покажуваат на тугинците! Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир on Пет Мај 08, 2015 5:52 pm

Ма ти с бракята си се мъчил до среднощ Very Happy
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пет Мај 08, 2015 5:54 pm

Питаш ли ме кво ми беше, питаш ли ме!!! Evil or Very Mad Двойно мъчение на вражеска територия!!! Не орден, поема заслужавам най-малко!!!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Пет Мај 08, 2015 5:55 pm

Ааа, не...Сигурно имало и некој србин, штом си научил кафе са "млеком". Very Happy

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пет Мај 08, 2015 5:57 pm

luхor напиша:Ааа, не...Сигурно имало и некој србин, штом si научил кафе са "млеком". Very Happy
Не, не! Еден од вашите се правеше Србин! Па се наложи да обменим некои мисли... с много шливовица и пиво!!! Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Пет Мај 08, 2015 5:58 pm

Море си вежбал ти за секој случај. Да знаеш другпат сам да си побараш шљивовица. И кафе са млеком. Laughing

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир on Пет Мај 08, 2015 6:00 pm

kiBik напиша:Питаш ли ме кво ми беше, питаш ли ме!!! Evil or Very Mad Двойно мъчение на вражеска територия!!! Не орден, поема заслужавам най-малко!!!

О, музо възпей таз мъка и стоицизъм геройски! Very Happy
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пет Мај 08, 2015 6:00 pm

Шо значеше вежбам?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пет Мај 08, 2015 6:02 pm

Естир напиша:
kiBik напиша:Питаш ли ме кво ми беше, питаш ли ме!!! Evil or Very Mad Двойно мъчение на вражеска територия!!! Не орден, поема заслужавам най-малко!!!

О, музо възпей таз мъка и стоицизъм геройски! Very Happy

Да, да.... Продължавай! Тва е крайно недостатъчно за такъв подвиг!!!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Пет Мај 08, 2015 6:04 pm

kiBik напиша:Шо значеше вежбам?

Тренинг. Тренировка мислам дека е на бугарски. Исправи ме ако грешам.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пет Мај 08, 2015 6:09 pm

ахам. тренирам, упражнявам се... Па! Одвай ли! Се ке се найде некой од вашите за преведувач, ако Ю-то не зборува англиски! Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир on Пет Мај 08, 2015 6:18 pm

kiBik напиша:
Естир напиша:
kiBik напиша:Питаш ли ме кво ми беше, питаш ли ме!!! Evil or Very Mad Двойно мъчение на вражеска територия!!! Не орден, поема заслужавам най-малко!!!

О, музо възпей таз мъка и стоицизъм геройски! Very Happy

Да, да.... Продължавай! Тва е крайно недостатъчно за такъв подвиг!!!

О, музо възпей таз мъка и стоицизъм геройски!

Два дена как зли врази (южно)словенски
с люти ракии и падежи отровни
мъчили този син юначен до късни доби.Very Happy
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пет Мај 08, 2015 8:47 pm

Естир напиша:
О, музо възпей таз мъка и стоицизъм геройски!

Два дена как зли врази (южно)словенски
с люти ракии и падежи отровни
мъчили този син юначен до късни доби.Very Happy
Embarassed Embarassed Embarassed
Zashto tolkova dobre me poznavash?!!! Embarassed Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пет Мај 08, 2015 8:55 pm

Teeooooo, chasti go Kalifo so edna dunjevacha od Zhupa be!!!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пет Мај 08, 2015 9:01 pm

Естир напиша:
О, музо възпей таз мъка и стоицизъм геройски!

Два дена как зли врази (южно)словенски
с люти ракии и падежи отровни
мъчили този син юначен до късни доби.Very Happy
No doba sled doba toj ustojal,
Shisheta s otrova bezmylvno treshtyal,
Otrovni padezhi priemal bez strah,
Izpadal neshtastno vyv gryah podir gryah... Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пет Мај 08, 2015 9:08 pm

Ufff... ama ste zaspani pak! Aj begam! Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот