В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 38 of 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Jул 12, 2015 11:58 am

osa напиша:ti ne zamina na more kiBik ?
Ne. Seushte ne. Od avgust.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Jул 12, 2015 1:05 pm

kiBik напиша:
osa напиша:
полека не врискај толку .....
Molam? Suspect
e shto molam ? mnogu vreskash ...ili vriskash (ona smajlito prvoto toa go oznachuva )

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Jул 12, 2015 1:08 pm

kiBik напиша:
osa напиша:ti ne zamina na more kiBik ?
Ne. Seushte ne. Od avgust.

znachi vo istiot mesec sme na odmor ! kade planirash da odish ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Jул 12, 2015 1:10 pm

sega ke poracham eden shtok so led i malku salata ,kako za pred ruchek ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Jул 12, 2015 1:12 pm

ajde i edna pesnichka ,dodeka dojde pijachkata ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Jул 12, 2015 1:16 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Jул 12, 2015 1:19 pm

мислам дека ова што го пее Саша Матиќ е подобро ...со ист наслов е со песната од гарави сокак .но многу подобро.....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Jул 12, 2015 6:30 pm

полека но сигурно стигнавме до пивото ...после ручек ....ладно туборг ....ех ех убавина ...еве и песничка ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Jул 13, 2015 1:15 am

momche donesi mi edno pivo da se razladam ...gledam drugite spijat ,pak sama ke pijam ....ne ,tuka e pesnata

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Пон Jул 13, 2015 1:05 pm

Пак нема никого во меана. Ајде, во недостаток на гости и персонал ќе се почестам сам себе.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пон Jул 13, 2015 1:10 pm

Браво бе! Егоист! Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Пон Jул 13, 2015 1:12 pm

Што се буниш. Еве и за тебе. Имаш забелешки сега?


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пон Jул 13, 2015 1:14 pm

Не. Тоа твоята вана е??? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Пон Jул 13, 2015 1:15 pm

Во овие летни горештини и после твоите жестоки критики решив да не бидам себичен па ќе ја прогласам за наша.  

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пон Jул 13, 2015 1:25 pm

luхor напиша:Во овие летни горештини и после твоите жестоки критики решив да не бидам себичен па ќе ја прогласам за наша.  
Хвала, брате! Ама ке мора да одкажам. Да не ни излезе име дека делиме општа вана! Evil or Very Mad
Извади ги от там и после ке си ги прогласиме за наши. Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Пон Jул 13, 2015 1:34 pm

Za pivo sto se nepraat lugjevo. Odam menjaat i jazik i bukvi i vera i nacija ?!?!?!/ Evil or Very Mad
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пон Jул 13, 2015 1:53 pm

Hamad bim Khalifa напиша:Za pivo sto se nepraat lugjevo. Odam menjaat i jazik i bukvi i vera i nacija ?!?!?!/ Evil or Very Mad
Ти затоа си Хамад?!?!? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Пон Jул 13, 2015 5:23 pm

kiBik напиша:
Hamad bim Khalifa напиша:Za pivo sto se nepraat lugjevo. Odam menjaat i jazik i bukvi i vera i nacija ?!?!?!/ Evil or Very Mad
Ти затоа си Хамад?!?!? Suspect

Jok ja za pivoto! Ja za kamilite i kravite! Very Happy
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Вто Jул 14, 2015 1:12 am

mnogu malku imav vreme da se druzime denes ...se nadevam utre ke bidam podobra i ke mozam da se zabavuvam vo meanata .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Вто Jул 14, 2015 7:36 am

Bez "meshanje" na masa ne priznavam "PODOBRA" ! Very Happy
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Вто Jул 14, 2015 8:09 am

dogovoreno ....samo izjasnise virtuelno ?ili .....
za virtuelno nemoram da baram dozvola ,ama za ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Вто Jул 14, 2015 8:50 am

So sum jas ? ncd ? Pa da se palam na "Virtuelki"! Evil or Very Mad EbatiKalifotebati...
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Jул 14, 2015 10:38 am

Hamad bim Khalifa напиша: ncd ? ...
Very Happy Very Happy

На м.а.р.и.н.а.
Седам јас во фотеља
А наспроти – секретарица
Росна ко ладно пиво во јулска жега
Дај кафе бе, твојта мамица!

Кај бе се изгуби овој н.ц.д. набијам го на рукац красни!!!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Jул 14, 2015 10:40 am

osa напиша:dogovoreno ....samo izjasnise virtuelno ?ili .....
za virtuelno nemoram da baram dozvola ,ama za ....
Па зар еднаш не можеш да кривнеш од правиот пат без дозвола? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Вто Jул 14, 2015 11:22 am

kiBik напиша:
Hamad bim Khalifa напиша: ncd ? ...
Very Happy  Very Happy

На м.а.р.и.н.а.
Седам јас во фотеља
А наспроти – секретарица
Росна ко ладно пиво во јулска жега
Дај кафе бе, твојта мамица!

Кај бе се изгуби овој н.ц.д. набијам го на рукац красни!!!

што му направи таа Марина на НЦД...може е паднат во тешка депресија...ее,љубовта е со две острици...Што знам ако не е од Марина може од Волот има уплав Smile

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 38 of 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот