ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ

Страна 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ - Page 8 Empty Re: ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ

Пишување by Hamad bim Khalifa on Саб Мај 23, 2015 11:55 am

Prashaj go KorisTnik ! Twisted Evil
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ - Page 8 Empty Re: ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ

Пишување by tmoro on Нед Мај 24, 2015 10:57 pm

http://www.dokaz.mk/ekskluzivno-ahmeti-izleguva-od-vlada-zapadot-gi-blokira-smetkite-na-makedonskite-tajkuni/

Дали ова е некоја нова игра од брачниот пар Али баба -Грујошеску,што побрзо да се распишат вонредни избори и повторно да ги лажираат?

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ - Page 8 Empty Re: ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ

Пишување by reiter on Нед Мај 24, 2015 11:11 pm

оваа вест ја имав прочитано пред недела-две...украдените пари се како острица од нож од двете страни но сепак мили...секако и тогаш се прават најголемите грешки за да се спаси украденото...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ - Page 8 Empty Re: ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ

Пишување by Гостин on Вто Мај 26, 2015 4:37 pm

Ова го постирам само да видите до кое дереџе го дотераа народот.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ - Page 8 Empty Re: ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ

Пишување by Hamad bim Khalifa on Вто Мај 26, 2015 4:49 pm

Ovoj so sladoledive e LEGENDA!
Koga ke gi stavat u Idriz beg, ovoj treba u kantina da im shitka sladoled! Ima da vrishtat i pishtat od bes i nemokj!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ - Page 8 Empty Re: ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ

Пишување by трендафил on Вто Мај 26, 2015 10:38 pm

Пкој ден доказ.мк тврдеше дека ДУИ ќе ја напушти владата ако Груевски ја прифати оставката на Мијалков. Сега наведуваат друга причина. Дека тоа било демократски, односно со уцена од некои дипломати врз Ахмети. Ова е изгледа потврда, кога станува збор за опозицијата на поговорката ГЛАДНА КОКОШКА ПРОСО СОНУВА.

трендафил

Број на мислења : 5421
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ - Page 8 Empty Re: ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ

Пишување by Гостин on Сре Мај 27, 2015 12:10 am

A tebe sladoled ti dadoa??? Ili da ja menuvame pogovorkata vo "Gladni dpmne-ovci sladoled sonuvaat"...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ - Page 8 Empty Re: ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот