SUPER ZAEV

Go down

SUPER ZAEV

Пишување by Гостин on Чет Мај 21, 2015 9:36 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: SUPER ZAEV

Пишување by Sotir on Чет Јун 11, 2015 11:26 pm

samo vaka so igrajnci ke sonvate oti vlas zemate, haha igri si izmislile ko decana mali.
ami ako de, poigrajte si losio Nikola ke si sedi na vlas, a vie radvajte se na superzajako,

Sotir

Број на мислења : 124
Join date : 2015-03-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: SUPER ZAEV

Пишување by Гостин on Пет Јун 12, 2015 9:45 am

Сепак Сотире признај дека ја играше играта. И дека на крајот го уништи Грујо. Laughing

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: SUPER ZAEV

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот