ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Страна 20 of 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Go down

Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa on Нед Jул 02, 2017 9:10 pm

Blossom @im_reincarnated
Прифаќате да ја сакате во добро и во зло се додека швалерката не ве раздели?
3:05 PM - 2 Jul 2017
2 2 Retweets 21 21 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13808
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa on Нед Jул 02, 2017 11:52 pm

Мимикрија @MajaSpasovska1
Незнаејќи дека денес е можеби последен пат, нема да се потрудиме...
Затоа многу убавини во животот ги пропуштаме.
10:00 PM - 2 Jul 2017

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13808
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa on Пон Jул 03, 2017 12:30 am


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13808
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa on Пон Jул 03, 2017 12:32 am

Ибе Паликуќа @Ibe_Palikukja
Точно е. Има два типа на мажи. Тој што го сакаш и сите други.
11:29 PM - 2 Jul 2017

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13808
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa on Пон Jул 03, 2017 12:48 am

Мимикрија@majaspasovska134m
Што да ти кажам кога се' ќе престане?
Мислиш можевме нешто да смениме?
-Можевме посилно да се бориме.
Ех, само да с… https://t.co/IOVzmM9Uke
1RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13808
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by Teo on Пон Jул 03, 2017 6:41 pm

avatar
Teo

Број на мислења : 3798
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 20 of 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот