ГРАДСКА ПЛАЖА

Go down

ГРАДСКА ПЛАЖА

Пишување by osa on Пон Jул 06, 2015 10:23 pm

ЕВЕ ГЛЕДАЈ ТРЕНДО КАКО ЈА СНЕМА ГРАДСКАТА ПЛАЖА ......и 150 илјади евра ...е трендо и ова ке го браниш?


Последната промена е направена од osa на Пон Jул 06, 2015 10:32 pm. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
avatar
osa

Број на мислења : 13871
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ГРАДСКА ПЛАЖА

Пишување by osa on Пон Jул 06, 2015 10:27 pm

целата опрема од неодамна изградената градска плажа е тргната и сега таму ке се градело панорамско тркало .....
п.с. ако ако ,вие само шупчите ...ке дојде денот кога ке си заминете ...но да предупредам ПОТРЕБЕН Е НОВ УРБАНИСТИЧКИ ПЛАН ...И ТИЕ ТЕШКИ МИЛИОНИ ТРЕБА ДА СЕ ВРАТАТ

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
avatar
osa

Број на мислења : 13871
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ГРАДСКА ПЛАЖА

Пишување by osa on Пон Jул 06, 2015 11:11 pm

информациите дека е тргната опремата од плажата се ЛАЖНИ !!!!!
се тоа што е платено со наши народни пари е ИСКРШЕНО ,РГОСАНО И ДЕМОЛИРАНО ,И ВООПШТО НЕ Е ЗА УПОТРЕБА .....теренот се расчистува за да започне да се гради панорамското тркало....е ова е вистината ...значи сега пак ке се КРАДЕ под превезот дека се гради ....


Последната промена е направена од osa на Чет Jул 09, 2015 9:09 pm. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
avatar
osa

Број на мислења : 13871
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ГРАДСКА ПЛАЖА

Пишување by osa on Сре Jул 08, 2015 1:41 am

trendo shto ke kazesh na ovaa tema ....ich ne go izbanja "stojko "a vidi ovie tvoite ja srushia GRADSKATA PLAZHA .....IZVINI OVAA BESHE SAMO ZA DA SI GO SUNCHASH DODEKA SITE STRANCI SHTO DOAGAAT ,MISLAM NA DRZAVNICI ,KOI DOAGAAT VO MINISTERSTVO ZA NADVORESHNI RABOTI TE GLEDAAT I TI SE VOSHITUVAAT

JA DURI SLUSHNAV KAKO SI ZBORAT : ABE VAKVA GLUPOST NEMA NIKADE U SVET ...ZAMISLI I PO OVA SME BILE PRVI

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
avatar
osa

Број на мислења : 13871
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ГРАДСКА ПЛАЖА

Пишување by osa on Сре Jул 08, 2015 2:06 am

pa i na vas drugite ne vi prechi da fuknat tolku pari za panoramsko trkalo ???a mene mi go skrati prevozot ...i ne samo mene ,na SITE .....apashaana

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
avatar
osa

Број на мислења : 13871
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ГРАДСКА ПЛАЖА

Пишување by defo on Сре Jул 08, 2015 11:25 pm

Денес поминав, преку мост денски специјално да ја видам Градската плажа 2-мизерија.......Sad..........

defo

Број на мислења : 2067
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ГРАДСКА ПЛАЖА

Пишување by Hamad bim Khalifa on Чет Jул 09, 2015 6:51 am

Koga vekje si pominal preku mostot,trebashe da naminesh vo Ghetaldus, tamu prodavaat od onie rozovite ocila kakvi sto si koristi Trendo. Da vidish kako ke ti izgledashe togash Gradskata plaza! Majami bich!
avatar
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ГРАДСКА ПЛАЖА

Пишување by osa on Чет Jул 09, 2015 9:12 pm

тек каква глетка Калифу? во живо те гледаат сите ДРЖАВНИЦИ што ја посетуваат државата...а ти уживаш во костим за капење .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
avatar
osa

Број на мислења : 13871
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ГРАДСКА ПЛАЖА

Пишување by chargerburnout on Чет Дек 03, 2015 9:44 am

haha, gradska plaza, ama koj ke se kape u vardar se mislam?
avatar
chargerburnout

Број на мислења : 89
Join date : 2015-12-01

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ГРАДСКА ПЛАЖА

Пишување by Гостин on Чет Дек 03, 2015 6:27 pm

chargerburnout напиша:haha, gradska plaza, ama koj ke se kape u vardar se mislam?

Tarzan...

Дошол Тарзан покрај Вардар и сакал да скокне во реката.
-Немој, Тарзане, има школки! - го предупредил Коце Трајановски.
-Немај гајле, во џунгла има и поопасни работи - одговорил Тарзан и скокнал.
Откако скокнал, излегол за две минути, целиот крвав.
-Какви ви се овие школки, бре?!
-Од фиќо, југо, стокец...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ГРАДСКА ПЛАЖА

Пишување by kiBik on Чет Дек 03, 2015 6:34 pm

На кое викате школки?
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ГРАДСКА ПЛАЖА

Пишување by Гостин on Чет Дек 03, 2015 6:36 pm

Karoserija na avtomobilot... Ili shasija... Ne znam kako vikate vie vo BG...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ГРАДСКА ПЛАЖА

Пишување by chargerburnout on Саб Дек 05, 2015 8:49 am

hahaha.... stoo bi zemal edna takva da ja sreduvam pak....
ocigledno poveke od potrebno e da se cisti rekata?
avatar
chargerburnout

Број на мислења : 89
Join date : 2015-12-01

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ГРАДСКА ПЛАЖА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот