"БАБА СЕРА "

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

"БАБА СЕРА "

Пишување by osa on Нед Jул 12, 2015 4:29 pm

dali e ova mozno ???? jas ne veruvam ,ama eve prochitajte sami ....jas samo da vi prenesam ...Некој СЕ ИСПОПРДЕ на отварањето на новиот парк со фонтана во Општина Аеродром

јул 11, 2015Доказ.МкМакедонија

Дечкото у плавата мајца????

На смрдеа се жалеа дел од новинарите кои беа на лице место,они велат дека веројатно некој од присутните неможел да издржи и си прднал и усмрдил пола парк ( а за другата половина не знаеме).

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12281
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот