Dogovor od Przhino

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Dogovor od Przhino

Пишување by трендафил on Чет Ное 10, 2016 8:04 pm

Трамп ќе стапи на должност на 20 јануари, да не кажам по 100 дена. Политичката култура налага да не се напаѓа нова власт во првите 100 дена по стапувањето на должност. Примитивците од таборот на Сорос почнаа да го напаѓаат Трамп 100 дена пред да дојде на власт.
Зошто СДСМ му честита на Трамп дури откако на некои портали беа критикувани што не го направиле тоа?

_________________
Негација на негативното.

трендафил

Број на мислења : 2769
Join date : 2015-04-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dogovor od Przhino

Пишување by Гостин on Пет Ное 11, 2016 11:06 am

Zatoa shto se zagrizheni za vas...Sakaat tie da ve sjebat na izborite na 11 dekemvri a ne Tramp da ve sjebe za parite shto gi kreadevte od narodot i im gi polnevte so niv dzhebovite na demokratite...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Dogovor od Przhino

Пишување by трендафил on Пет Ное 18, 2016 9:18 pm

Повторно нешто си сонувал.

_________________
Негација на негативното.

трендафил

Број на мислења : 2769
Join date : 2015-04-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dogovor od Przhino

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот