В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 38 of 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пет Окт 16, 2015 10:03 pm

tmoro напиша:
osa напиша:
tmoro напиша:
osa напиша:тморо а да платеше и ние со реитерот и калифот да пиеме по една бира ....нели си земал спортска

abe jas ke platam ama imas drug gostin ,SИРКАЧ

аха ,не те разбирам на кого мислиш....кој ѕиркач?

Во виното е вистината.

разумела Very Happy

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14289
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пет Окт 16, 2015 10:05 pm

reiter напиша:В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Images?q=tbn:ANd9GcSvsDYq1Ep918wfsTOGnlYDJpi1duoAWUi39sTKuOCP82SN6Hdj_Q


В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Huge-thumbs-up-smiley-emoticon

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14289
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by tmoro on Пет Окт 16, 2015 10:06 pm

reiter напиша:В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Images?q=tbn:ANd9GcSvsDYq1Ep918wfsTOGnlYDJpi1duoAWUi39sTKuOCP82SN6Hdj_Q

хаха ШЕРЕТ си го погоди

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пет Окт 16, 2015 10:06 pm

еве го коњакот ...доага ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14289
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пет Окт 16, 2015 10:09 pm

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 13958g

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14289
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пет Окт 16, 2015 10:10 pm

мезе ке плакаш или на гладно ке пиеме ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14289
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by tmoro on Пет Окт 16, 2015 10:10 pm

osa напиша:еве го коњакот ...доага ...

коњак ве частам за згревање,после нешто друго а ипоканија во меаната и Велешанката Џени Окело да му мешат на реитер

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пет Окт 16, 2015 10:13 pm

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Pileski-prsti-vo-sos

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14289
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Пет Окт 16, 2015 10:15 pm

тморо,немој много да мешат та велешанката и онака ми се врти у глаата,ако идит наваки нека и кажит некој помало да мешат Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пет Окт 16, 2015 10:16 pm

tmoro напиша:
osa напиша:еве го коњакот ...доага ...

коњак ве частам за згревање,после нешто друго а ипоканија во меаната и Велешанката Џени Окело да му мешат на реитер

која е оваа ???? јас не ја знам! А ти ако ја познаваш ,слободно поканија ! мислам и други ке сакаат да ја видат штом е добра

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14289
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Пет Окт 16, 2015 10:16 pm

osa напиша:В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Pileski-prsti-vo-sos
со сусам,мљац мљац...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by tmoro on Пет Окт 16, 2015 10:19 pm

osa напиша:мезе ке плакаш или на гладно ке пиеме ?

како газдарица на меана треба со жестока пијачка да служиш и мезе(all inclusiv)

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by tmoro on Пет Окт 16, 2015 10:21 pm

reiter напиша:тморо,немој много да мешат та велешанката и онака ми се врти у глаата,ако идит наваки нека и кажит некој помало да мешат Very Happy

Ич не се секирај,без саклдисвења,ке ти го стабилизират притисокот Велешанката

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пет Окт 16, 2015 10:23 pm

tmoro напиша:
osa напиша:мезе ке плакаш или на гладно ке пиеме ?

како газдарица на меана треба со жестока пијачка да служиш и мезе(all inclusiv)

леле тморо па јас не сум газдарица на меаната ...јас сум менаџерка ....како не си го знаел ова ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14289
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Саб Окт 17, 2015 11:27 am

osa напиша:убаво ти текна ..одамна не сум пиела тморо баделов коњак ....а најдобар е ...
Eeeeeebemti srekja sto sum propustil sinojka!!! A toj konjak me vrakja u dobri stari JNA denovi!!!! Evil or Very Mad
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 12:46 pm

dobar den pochituvani gosti ...eve me zamoli eden blizok prijatel da svaram edno kafe so pola lazichka sheker ...i edna chashka konjak ....eve i edna pesnichka od mene ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14289
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 12:48 pm

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 BIG_IMG_12330514534910

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14289
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 12:50 pm

еве оваа ке ти го донесе коњакот во кревет В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Ivanka-kurvoazie-nedyalko

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14289
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 12:58 pm

еве и оваа распеана ке ти го донесе кафето В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 11898633_1670060859882056_7200088160735476454_n
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Prednosti-i-nedostatoci-na-kafeto2_620x413

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14289
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 1:00 pm

оваа пак ке ти донесе водичка за да се разладишВ И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 4e16f2c536915586304f2d77c0efa1fdf9f3f240

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14289
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 1:03 pm

за крајот уште цигарата оваа ке ти ја донесе ...за задоволството да биде потполно

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 250px-MONTECRISTO_Robustos_EL_2006

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 12106758_526399394177453_3694608689512870553_n

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14289
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 17, 2015 5:43 pm

Osa, sho ti storil kamilaro, ta go plashish taka?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 17, 2015 5:48 pm

Bamaamu! Gazdaricava pak ja nema!!! Ostaj gi be, Osa, kelnerite!!! Nenasitna si!!! Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 17, 2015 5:49 pm

Kalifar, ke chastish edno pivce?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир on Саб Окт 17, 2015 6:38 pm

Кибиче, шъ ги бием ли франсетата? Very Happy
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 38 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 38 of 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот