В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 17, 2015 11:12 pm

Mi ne vasha, a nasha.

A inaku kazhi mu na Teo deka taa e nekoja falshiva doktorka. Site doktori znaat deka alkoholot e opasen i ne treba da se konzumira. Twisted Evil
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 17, 2015 11:14 pm

osa напиша:

калифот недава да колеме камили ? на нив мислеше ?

Basimu Kalifot basimu! I toa li ne dava??? Evil or Very Mad
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 11:17 pm

kiBik напиша:
osa напиша:

калифот недава да колеме камили ? на нив мислеше ?

Basimu Kalifot basimu! I toa li ne dava??? Evil or Very Mad

не несака ни да слушне ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13823
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 11:19 pm

kiBik напиша:Mi ne vasha, a nasha.

A inaku kazhi mu na Teo deka taa e nekoja falshiva doktorka. Site doktori znaat deka alkoholot e opasen i ne treba da se konzumira. Twisted Evil

па затоа ја одбрал Тео .....него му е арна ....па затоа не бира доктор ! Question

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13823
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 17, 2015 11:19 pm

osa напиша:
kiBik напиша:
osa напиша:

калифот недава да колеме камили ? на нив мислеше ?

Basimu Kalifot basimu! I toa li ne dava??? Evil or Very Mad

не несака ни да слушне ....
Chudno! Sigurno e neshto na emocionalno-seksualen osnov... Suspect
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 11:24 pm

kiBik напиша:
osa напиша:
kiBik напиша:
osa напиша:

калифот недава да колеме камили ? на нив мислеше ?

Basimu Kalifot basimu! I toa li ne dava??? Evil or Very Mad

не несака ни да слушне ....
Chudno! Sigurno e neshto na emocionalno-seksualen osnov... Suspect

емоционално е поврзан со камилите ....сексуално со жените во харемот .....
не е лошо да го прашаш може ке ти каже што е ако не е ова .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13823
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 17, 2015 11:26 pm

osa напиша:

па затоа ја одбрал Тео .....него му е арна ....па затоа не бира доктор ! Question

A so injeciite kako e? Ne mu e strav?? Suspect


Последната промена е направена од kiBik на Саб Окт 17, 2015 11:31 pm. Мислењето е променето 1 пати
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 17, 2015 11:28 pm

osa напиша:

емоционално е поврзан со камилите ....сексуално со жените во харемот .....
.....
Хм... До тука добро. Ама да не е обратно? Suspect
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 11:29 pm

kiBik напиша:
osa напиша:

па затоа ја одбрал Тео .....него му е арна ....па затоа не бира доктор ! Question

A so injeciite kako e? Ne mu e strav?? Suspect

не не му е ...ги става на сите докторки (така он вика)

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13823
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 11:30 pm

kiBik напиша:
osa напиша:

емоционално е поврзан со камилите ....сексуално со жените во харемот .....
.....
Хм... До тука добро. Ама да не е обратно? Suspect

пршај го ...и барај доказ ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13823
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 17, 2015 11:34 pm

osa напиша:

не не му е ...ги става на сите докторки (така он вика)
Е како така? Он не е доктор! Нему мора да му ги ставаат! Evil or Very Mad Very Happy
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 17, 2015 11:36 pm

osa напиша:

пршај го ...и барај доказ ....
не можам. он го е потиснал тоа во найтемните пластови на своето подсознание. знаеш колку тешко се стига до там? Evil or Very Mad
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 11:38 pm

kiBik напиша:
osa напиша:

не не му е ...ги става на сите докторки (така он вика)
Е како така? Он не е доктор! Нему мора да му ги ставаат! Evil or Very Mad Very Happy

не е доктор ама е професор ....не заборавај ...ги подучува докторките у практична настава

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13823
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 11:40 pm

kiBik напиша:
osa напиша:

прашај го ...и барај доказ ....
не можам. он го е потиснал тоа во найтемните пластови на своето подсознание. знаеш колку тешко се стига до там? Evil or Very Mad

незнам ,ама сигурна сум ти ке ми објасниш

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13823
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 17, 2015 11:46 pm

osa напиша:

не е доктор ама е професор ....не заборавај ...ги подучува докторките у практична настава
Аааа, да бе. Ма он со праксата беше на Вие по едно време. Сигурно Луксор му напишал нов хороскоп. Twisted Evil

avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 17, 2015 11:47 pm

kiBik напиша:
osa напиша:

не е доктор ама е професор ....не заборавај ...ги подучува докторките у практична настава
Аааа, да бе. Ма он со праксата  беше на Вие по едно време. Сигурно Луксор му напишал нов хороскоп. Twisted Evilтака му се чини оти бега од часови Twisted Evil

-------

http://melnica.forummk.com/viewtopic.forum?t=535

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13823
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот